Партнер рубрики Події

Таксі у Тернополі: порівняли тарифи різних сервісів виклику авто

Таксі у Тернополі: порівняли тарифи різних сервісів виклику авто

У місті працює кілька служб виклику таксі. Журналісти «20 хвилин» порівняли тарифи різних сервісів. Які служби є у місті? Про це у матеріалі!

Для порівняння журналісти «20 хвилин» обрали різні служби виклику таксі. На інфографіці наведена вартість подачі автомобіля та тариф за кілометр проїзду по місту. Зауважимо, що деякі сервіси змінюють тарифи під час підвищеного попиту або навпаки – пропонують знижки та промо-коди для своїх користувачів.

На інфографіці наведено порівняння тарифів таксі у Тернополі. 

Відео дня

549

Телефон: 549

Вартість посадки становить 45 гривень. Проїзд по місту коштує 13,99 гривень за кілометр. Ознайомитися з актуальними тарифами можна на офіційному сайті https://549.com.ua/ua/taryfy/

Викликати таксі можна за номером 549. Також є мобільний застосунок, через який можна замовити авто. Для цього потрібно зареєструватися, встановити точку початку руху та вказату адресу пункту призначення. Однак ви не зможете одразу побачити вартість поїздки. Вона буде визначена згідно показника таксометра.

 Мобільний додаток: IOS, Android

Opti

Телефон: 579

Вартість посадки становить 35 гривень. Проїзд по місту – 12 гривень за кілометр. Викликати таксі можна як по телефону, так і через мобільний додаток. В ньому можна одразу побачити вартість поїздки а також витраби тип автівки.

Мобільний додаток: IOS, Android.

Пілот

Телефон: 5210

Вартість посадки становить 45 гривень. Кілометр поїздки у місті – 15,5 грн. Викликати таксі можна за номером телефону або через мобільний додаток. У ньому можна одразу розрахувати вартість поїздки.

Мобільний додатокAndroid.

Uklon

Викликати таксі можна лише за допомогою додатку. Ви одразу побачите вартість поїздки. Мінімальне замовлення становить 45 гривень. Кілометр поїздки – 10 гривень по місту.

Мобільний додаток: IOS, Android.

Bolt

Виклик таксі відбувається через додаток. Фіксованих тарифів за виклик чи кожен кілометр немає. Як розповіли у службі підтримки, в сервісі Bolt діє динамічне ціноутворення, тобто вартість поїздки розраховується додатком автоматично відповідно до стану попиту/пропозиції, погодних умов та дорожньої ситуації на момент замовлення пасажиром поїздки.

Мобільний додаток: IOS, Android.

А яким транспортом їздете ви? Чи часто викликаєте таксі? Пишіть у коментарях! 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач21

    В комендантську годину взагалі дуже-дуже тяжко замовити таксі, а  буває століть таксі за 10-15 метрів від шлагбаума, вихиваєш через додаток, а машин немає! А бувають такі що на Дружбу хочуть 200 Гр., за менше не їдуть! Бардак з ТАКСІ!

keyboard_arrow_up