Тернопіль хоче стати молодіжною столицею

Тернопіль хоче стати молодіжною столицею
  • У Тернополі відбулась презентація національного конкурсу "Молодіжна столиця України" в молодіжному центрі міста, 24 жовтня.
  • На заході обговорили ідеї, як подали на участь у конкурсі.

На презентації конкурсу взяли участь представники влади міста та області, лідери молодіжних організацій та активна громадськість. Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та органами місцевого самоврядування, а також сприяння створенню сприятливих умов для розвитку молоді в містах України.

У молодіжному центрі на лише дізнались все про цьогорічний конкурс, й молодь об’єдналась  з владою, щоб створити найкращу команду із заповнення заявки на конкурс у місті.

Відео дня

Тернопіль мав досвід участі у цьому конкурсі минулого року. Саме починаючи з 2018-го, конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто для проживання та розвитку молоді. За результатами журі, яке складалось з представників міжнародних організацій, молодіжною столицею 2018 року був Львів, а цьогоріч це місто не має право брати участь у конкурсі.

На презентації конкурсу 2019 року розмовляли по “Скайпу” з одним із організаторів конкурсу Ростиславом Томенчуком, який зазначив, що Тернопіль має чималі шанси на перемогу.

  - Потрібно покращити співпрацю місцевої влади та представників молодіжного середовища, - розповідає організатор. - А також використовувати європейський досвід для покращення роботи з молоддю.

Нагадаємо, що ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. Проведення конкурсу підтримали Асоціація міст України та Асоціація ОТГ.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Неля Дубова
    Думаю шансів нема .Команда не знаючих ,не вміючих хабарників.Професфоналізмом не пахне.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:03 Скільки коштують овочі та фрукти на ринку у Тернополі photo_camera 18:00 Туман та обмежена видимість на дорогах: що готує погода у найближчі дні для мешканців Тернопільщини 17:15 На вулиці Рєпіна дівчина випала з вікна: що відомо 16:00 В аварії загинула лікарка-інтерн з тернопільської клініки Іванна Кліценко Від читача 11:55 ❓За які допоміжні засоби надається компенсація для облаштування робочого місця особи з інвалідністю? 15:00 360 тисяч за вигадане авто з-за кордону віддала жінка з Білецької громади 14:03 Поклали новий асфальт та встановлюють бордюри: на Торговиці ремонтують дорогу photo_camera 13:00 Знижку на штраф за невчасне уточнення персональних даних можна отримати у «Резерв+» 12:03 Що показуватимуть у кінотеатрах Тернополя на вихідних, 12-13 липня: дивіться добірку! photo_camera 11:00 Змінили рух тролейбуса №8 через ремонт дороги 10:29 У небі над Тернопільщиною вночі фіксували ракети та дрони: що відомо 10:00 Обірвались життя трьох Героїв з Тернополя Віталія Кобзаря, Василя Нікітчина та Василя Процюка 09:02 Пекельна ніч на Заході України: ворог атакував ракетами та «шахедами», є загиблі та поранені 22:00 На 20% побільшало справ за порнографію у 2025 році 21:02 Чи реально у Тернополі отримати відстрочку без походу до ТЦК: розповідаємо 20:03 До 2,5 млн гривень: скільки коштує купити гараж у Тернополі photo_camera 19:30 Випускниця з Білобожницької громади отримає премію за високий бал на НМТ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up