Тернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ

Тернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ
  • У перші дні послаблення карантину на вулицях Тернополя - багатолюдно.
  • Журналістка "20 хвилин" прогулялась центральними вулицями міста. Як ожив Тернопіль після послаблень карантину, дивіться на фото.

Тернополяни насолоджуються прогулянками на свіжому повітрі у парку "Топільче". 11 травня люди гуляли в парку разом із дітьми, інколи навіть компаніями. Людей у масках - дуже мало. Тернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ, фото №1 на сайті 20minut.ua

Тернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ, фото №2 на сайті 20minut.ua

Тернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ, фото №3 на сайті 20minut.ua

Зазеленіло і на набережній Тернопільського ставу. Тут журналістка зустріла чимало велосипедистів та батьків із малюками. Діти з радістю ласували морозивом, адже із 11 травня дозволили роботу деяких кав'ярень та закладів торгівлі. Тернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ, фото №4 на сайті 20minut.uaТернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ, фото №5 на сайті 20minut.ua

Тернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ, фото №6 на сайті 20minut.ua

Тернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ, фото №7 на сайті 20minut.ua

Весна тішить неймовірними квітами. Тернополяни пораються у квітниках та наводять лад на прибудинкових територіях. На багатьох подвір'ях красується бузок, подекуди розпочинають цвісти півонії. Тернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ, фото №8 на сайті 20minut.ua

Тернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ, фото №9 на сайті 20minut.ua

Тернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ, фото №10 на сайті 20minut.ua

А таку красу журналістка "20 хвилин" побачила неподалік пам'ятника Данилу Галицькому. Якщо ви знаєте, що це за квіти - пишіть у  коментарях. 

Тернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ, фото №11 на сайті 20minut.ua

Так зараз виглядає Центр Тернополя. Ви теж сумували за цим місцем?Тернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ, фото №12 на сайті 20minut.ua

Тернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ, фото №13 на сайті 20minut.ua

Вже розцвіли і тернопільські каштани. Запах - неймовірний. Тернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ, фото №14 на сайті 20minut.ua

Тернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ, фото №15 на сайті 20minut.uaТернопіль "тоне" у квітах та зелені. Як усі насолоджуються весною: ФОТОРЕПОРТАЖ, фото №16 на сайті 20minut.uaЗалишайте свої фото із прогулянки весняним Тернополем у коментарях.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Lyubov Levenets
    Вибачте, але не "тоне" у зелені і квітах, а "ПОТОПАЄ" ,українською, а тонуть, утонуть- це російською.
  • Lyubov Levenets
    Як тебе не любити, місто найкраще, рідненьке моє???!!!  
    Зелене,  квітуче,  де знову цвітуть каштани, і хвилька  на синьоокому ставі  ніжно об берег б'є...♥️♥️♥️🌲🌲🌲🌳🌳🌳🌷🌷🌷🌿🌿🌿
  • David Starr
    Гарно!
  • Тарас Петрук
    барантин)))

keyboard_arrow_up