Тернопільські рятувальники повернулись з навчань у Польщі

Тернопільські рятувальники повернулись з навчань у Польщі

Протягом восьми днів співробітники підрозділів ДСНС здобували нові знання у сфері рятувальних операцій під час будівельних катастроф.

До Тернополя з Польщі повернулася група наших рятувальників, які разом із колегами з Києва, Одеської, Івано-Франківської та Хмельницької областей проходили навчання в м. Новий Сонч (Новосандецький повіт Малопольського воєводства).

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Тернопільській області.

Всі вони були учасниками чергового тренінгу в рамках проєкту «Підвищення ефективності роботи служб швидкого реагування України — IV етап». Протягом восьми днів співробітники підрозділів ДСНС здобували нові знання у сфері рятувальних операцій під час будівельних катастроф.

Відео дня

Під керівництвом польських інструкторів українські рятувальники брали участь у теоретичних і практичних заняттях в групах на полігоні. Вони опановували тактику проведення пошуково-рятувальних робіт при аваріях на будівництві. Опрацьовували питання доступу до постраждалого та його евакуації з-під завалів, особливості проведення медичних заходів в завалах.

Вивчали особливості проведення стабілізації пошкоджених конструкцій, підіймання та переміщення будівельних конструкцій, розташування похованих предметів, доступ через завали, питання організації роботи персоналу тощо.

Всі учасники тренінгу склали іспити та отримали відповідні сертифікати.

«Такі навчання сьогодні дуже потрібні, адже дають українським рятувальникам безцінні знання, які вони застосовуватимуть у жорстоких українських реаліях. Адже щоденно наші герої без зброї ліквідовують наслідки завалів будівель, що спричинені ракетними ударами російського ворога», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що відтепер безкоштовно зарядити свої гаджети – смартфон, ноутбук, павербанк та іншу потрібну техніку, можна в усіх пожежно-рятувальних частинах Тернопільської області.

 Читайте також:

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач75

    Чому ломи, не пишете як їх вивозили в Польщу - в цивільному одязі, по документах, як студентів?!

keyboard_arrow_up