Тернопільських юнаків “пострижуть” в армію після виборів

Тернопільських юнаків “пострижуть” в армію після виборів
На Тернопіллі відновили призов. Триватиме він з травня по липень. Про це повідомили в обласному військовому комісаріаті.

 

До війська призиватимуть, як і раніше — хлопців віком від 18 до 25 років, які не мають медичних протипоказань та права на відстрочку.

{photo_gallery id=4662|}
- Призовна кампанія розпочалася дещо пізніше ніж зазвичай, - каже в.о. військового комісара області полковник Володимир Катинський. - Але і триватиме довше — по липень. Зараз лише ведемо підготовка до призову. А уже після виборів відбудеться сам призов. Скільки юнаків з Тернополя підуть служити у військо - поки невідомо.
Окрім того, тернополян запрошують іти добровольцями на контрактну службу у Батальйон територіальної оборони Тернополя.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Баба Оля з Тернопільщини вирощує мандарини серед зими, ділиться рецептами та має 100-тисячний TikTok play_circle_filled photo_camera 21:00 Приміщення слідчих ізоляторів колишнього КДБ на Коперника суд вимагає віддати під охорону 20:28 Графік відключення світла в Тернополі та області на 20 січня 20:00 Смерть однорічного Єремія під час лікування зубів: суд досліджує докази захисту медиків Від читача 17:03 Які зміни відбудуться для роботодавців у 2026 році❓ 19:15 Одразу чотири автівки не розминулися біля Гаївського мосту 19:02 Як почувається немовля, яке знайшли у під’їзді та чи зможе мама повернути дитину 18:00 Учениці тернопільської художньої школи перемогли на конкурсі у Відні 17:20 На війні загинув працівник Тернопільського медуніверситету Ігор Степанов 16:45 Сонячне гало: рідкісне природне явище помітили на Тернопільщині 16:07 Є генератори та ліхтарики: «20 хвилин» запитали, які умови в садках Тернополя й області (голосуйте і ви) 15:46 Скринінг здоров'я 40+: як зареєструватись та де пройти безоплатно мешканцям Тернопільщини 15:15 Майстра лісу з Тернопільщини звинувачують у недбалості: сума збитків — 750 тисяч гривень 14:35 Тернополянка не впустила комунальників на балкон збити бурульки з даху 14:00 Майже 5 мільйонів передбачили на вивезення снігу з Тернополя 13:25 Смертельні пожежі на Кременеччині: поліція з'ясовує обставини двох нещасних випадків 13:00 У Тернополі вісім закладів освіти отримали генератори 12:35 Водій, який постраждав в ДТП на об'їзній, був в стані наркотичного сп'яніння — поліція 12:00 Під час ліквідації пожежі на Кременеччині виявили загиблу жінку 11:30 У Тернополі чоловік викрав телефон у 12-річного хлопця — поліція
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up