Тернополяни можуть отримати витяг про місце проживання через Дію: покрокова інструкція

Тернополяни можуть отримати витяг про місце проживання через Дію: покрокова інструкція

Відтепер витяг про місце проживання є можливість отримати через «Дію». Цей документ може знадобитись при отриманні багатьох державних послуг, влаштуванні дитини в садочок, відкритті рахунку в банку тощо. Його наразі можна сформувати всього за кілька хвилин. Як це зробити – читайте нижче.

Раніше для оформлення витягу про місце проживання треба було звертатися до відповідних органів реєстрації. Відтепер же його можна отримати через застосунок держпослуг «Дія». Все відбувається в онлайн-форматі. Про корисні нововведення 4 грудня повідомила прес-служба Мінреінтеграції. Від міністерства дали українцям легку інструкцію, як отримати документ у «Дії»:

  • Зареєструйтесь та увійдіть у «Дію», оновіть її до останньої версії. Для цього слід обрати «Меню» – «Оновити застосунок».
  • Перейдіть у розділ «Послуги» й оберіть пункт «Довідки та витяги».
  • У наведеному переліку знайдіть та оберіть «Витяг про місце проживання», а потім – «Замовити витяг».

Якщо відомості знайдені в реєстрі, ви можете завантажити PDF-документ протягом 24 годин. Для перегляду він доступний у тому ж розділі, де й замовляється послуга («Витяг про місце проживання»). Також прямо із застосунку у разі потреби його можна надіслати на свою електронну пошту.

Відео дня

До уваги внутрішніх переселенців! На сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України нагадують, що з будь-яких питань можна звертатися на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО за номером: +38 (066) 813-62-39 або +38 (096) 078-84-33 (для дзвінків з-за кордону та з ТОТ).

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up