Організувала цю акцію тернополянка Людмила Грибчук після того, як тітушки прогнали її доньку з парку.
- Кілька днів тому моя донька разом зі своєю подругою гуляли близько 23:00 в парку. До них підбігли тітушки з криками, мовляв, чого ви тут ходите, забирайтесь звідси. Це при тому, що дівчата гуляли не на території будівництва, а по алеї, - розповідає жінка.
Людмила каже, що цей парк є для неї рідним, вона там виросла, її батьки садили його, а тепер цей парк хочуть у людей забрати.
- Мені болить, що в парку почали рити бульдозери і виявилось, що парк мій уже не мій. Це мене дуже сколихнуло, тому що там люди алейкою ходять з Східного на Бам, а тепер там все перегородять і кудою людям ходити- невідомо, - продовжує Людмила. - Поки не пізно, я хочу звернути увагу людей на це і проінформувати тернополян про те, що там триває будівництво.
Жінка розповідає, що протягом цього тижня будівництво в парку проводиться вночі щодня. Підтримати Людмилу прийшли ще кілька тернополян. Активіст Сергій Каня переконує, що вони обов’язково переможуть забудовника і тітушок.
- Я прийшов підтримати акцію проти забудови парків, аби наш Тернопіль був зеленим містом, а не знищували усі насадження, - пояснює пан Сергій. - Зараз у нас тільки 24% замісто 40%, які повинні бути по нормі.
61-річний пенсіонер Ігор Струмінський розповідає, що цей парк закладений ще з 1970 року.
- Методом народної будови ми будували цей парк. Возили дерева туди з розплідника, що знаходиться між вул. Київською і вул. П. Орлика, - пригадує пан Ігор. - Все було нормально до того, поки цією землею не почали торгувати. Документів є достатньо, які забороняють це будівництво, але на них ніхто не звертає уваги.
Нагадаємо, що 8 серпня має відбутись засідання міської ради, на якій активісти сподіваються, що депутати їх почують.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 50 від 11 грудня 2024
Читати номер
Петро Білецький
Разум Внеземной reply Петро Білецький