Тернополяни вшанують жертв Голодомору

Тернополяни вшанують жертв Голодомору

Жалобні заходи, присвячені вшануванню пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років, відбудуться у Тернополі 25 листопада. У місті обмежать проведення розважальних заходів та приспустять державні прапори.

Всеукраїнська акція «Запали свічку» розпочнеться о 15.30 на Театральному майдані. Долучитися можуть усі небайдужі тернополяни. Відтак о 16.30 буде піша хода від Театрального майдану до церкви Різдва Христового, де священослужителі проведуть молебень біля пам’ятного знаку «Голод 33».

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:30 Петро Лихацький призначений ректором Тернопільського національного медичного університету 16:05 Депутати внесли зміни до бюджету Тернопільської громади 15:30 Жителі Підволочиської громади третій місяць без автобусів: перевізника немає 15:00 Куди піти, що побачити в Тернополі у вихідні 21-22 лютого Від читача 16:03 Добірка окремих категорій пропозицій роботи від служби зайнятості Тернопільщини 14:37 Тернополянку підозрюють у викраденні косметики на 5 тисяч гривень 13:40 Школі №11 присвоїли ім’я Героїв 44 окремої артбригади імені гетьмана Данила Апостола 13:00 21-23 лютого на Тернопільщині триватиме ожеледиця 12:30 У парку «Загребелля» демонтують самовільно встановлені дерев’яні пірси 12:25 «Цілющий ліс» – як природа стає опорою для дітей Тернопільщини під час війни (партнерський проєкт) 12:03 У лікарні помер постраждалий в аварії у Заліщиках 11:30 Ще 18 захисникам України присвоїли звання «Почесний громадянин міста Тернополя» 11:00 Тернополянка втратила через шахрая понад 96 тисяч гривень — представився працівником банку 10:40 Знакові споруди Тернопільської області внесли до Держреєстру нерухомих пам'яток 10:00 На Тернопільщині немовля народилося до приїзду швидкої 09:30 Біатлоністи Підручний і Мандзин виступатимуть в масстарті Олімпіади — які очікування 09:00 На щиті у Великоберезовицьку громаду повернувся Герой Іван Кренцель photo_camera 08:00 Зубопротезування та стоматдопомога: хто має право на послуги безоплатно 22:00 Право на тишу: що робити, якщо маєте шумних сусідів 21:00 У центрі Тернополя 19-річний водій BMW хизувався небезпечними маневрами play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up