Тернополянин Андрій Дрьомін загинув на Сході

Тернополянин Андрій Дрьомін загинув на Сході
Боєць батальйону “Азов” - тернополянин Андрій Дрьомін, він же “Світляк”, загинув у бою під Іловайськом, 10 серпня. Як повідомили рідним бійця, його тіло - у морзі в Маріуполі. Його привезуть у Київ, а 12 серпня мають передати рідним у Тернополі.

Тернополянин Андрій Дрьомін загинув на Сході, фото №1 на сайті 20minut.uaУ неділю, 10 серпня, бійці “Азову” повідомили про смерть Андрія Дрьоміна. Ае вже за кілька годин друзі хлопця розповсюдили інформацію, що “Світляк” - живий. Його начебто прооперували і він лежить у лікарні.

Як розповів троюрідний брат Андрія Володимир Петришин, “Світляка” у лікарню не доставляли і не оперували.

- Мені хлопці з "Азова" повідомили, що тіло Андрія у морзі в Маріуполі, - розповідає троюрідний брат Андрія Дрьоміна Володимир Петришин. - Його ні в яку лікарню не забирали, не оперували, він помер відразу...

За словами Володимира офіційного підтвердження про смерть Андрія ще немає.

- Я куди тільки не дзвонив, ніде не можуть сказати правда це, чи ні, - додає чоловік. - Я навіть не знаю як його батькам сказати про це...

Причини загибелі бійців у бою під Іловайськом повідомили їх побратими на сторінці батальйону "Азов" у Facebook.

- Увесь вечір питаються, чому так сталось, що хлопці загинули? - написав Захар Лавреньтєв. - Йшла атака на військовий пост. "Автоботи" і група розвідки йшли під прикриттям БМП і її гармати. З іншої сторони йшов наш броньовик, який прикривав атаку кулеметом "Утес".

Боєць пише, що все йшло гладко до тих пір, поки той мотлох, який їм дали, не зламався в один момент. Гармату і кулемет "заклинило", одночасно заглохла і БМП.

​- По хлопцях відразу ж почали стріляти з кулемета та снайпери, - додає Захар. - Хлопці залишились без прикриття, оскільки ми своєю легкою стрілецькою зброєю ефективно підтримувати їх не могли. В результаті п'ятеро бійців поранено, двоє - вбито.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Правда
    Господи, упокой його душу і допоможи рідним пережити невимовну втрату. Чому, чому, чому такі як він гинуть, а відгодовані ху.ли місцевого масштабу і далі спокійно жруть-п"ють в кабаках, вершать свої ганебні оборудки, відкуповуються від армії у таких самих і топчуть українську землю, напяливши вишиванки ???????? Господи, сотвори справедливість!

keyboard_arrow_up