Тернополянин пропонує створити став у парку Нацвідродження

Тернополянин пропонує створити став у парку Нацвідродження

Житель "Східного" просить мерію, аби відпочинкові зони облаштовували не лише у центральній частині міста, а й у інших мікрорайонах Тернополя, тому і подав петицію з пропозицією створити ще один став у місті.   

Петиція про "Створення ставу Рудкий" з'явилась на сайті "Єдиної системи місцевих петицій" 12 серпня. Автор Кулик Анатолій.

Мешканці багатоквартирного будинку з чотирьох корпусів, восьми під’їздів та 144 квартир, бульвар Данила Галицького, дім 5, м. Тернопіль, готові долуитися до облаштування благоустрою та гарантують фінансову участь у розмірі 1000 грн, зазначив автор.

"Пропонуємо для мешканців багатоквартирних будинків східної частини міста Тернопіль, створити громадський став «РУДКИЙ» по руслу річки Рудка, схема нижче (Додаток 1). Просимо став обладнати для культурного відпочинку інфраструктурою на зразок набережної Тернопільського ставу та Гідропарку. Бажаємо щодня спостерігати екосистему парку «Національного відродження» популяції тварин, птахів і риб.
Ми бачимо, що міська мерія спрямовую всі кошти на облаштування культурного відпочинку у парк Т. Шевченка на березі Тернопільського ставу – це західна частина міста відносно центру. Для нас, мешканців протилежної частини міста Східного масиву, це надзвичацно далеко.
Швидкі темпи урбанізації населення Тернопільської області у місто Тернопіль, в 2020 році утворили транспортні пробки. Ми мешканці східної частини міста не можемо швидко і зручно скористатися засобами культурного відпочинку у західній частині міста. Найближча водойма для відпочинку знаходиться на відстані 3,5км. від нас – це дуже далеко і не логічно.

Відео дня

Ми будемо дуже вдячні кожному, хто прислухається до нашої пропозиції", йдеться у петиції.

Читайте також: У Тернополі пропонують забрати з центру пам'ятник Пушкіну (ОПИТУВАННЯ)
 

До кінця збору підписів залишилось: 24 дні Станом на 18 серпня петицію підписали 11 осіб з 300 необхідних.

Якщо ви підтримуєте автора - підписати петицію можна тут
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (9)
  • Lyubov Levenets
    Нема куди кошти прилаштувати??? В центрі міста стільки будинків, які аж пищать, просять ремонту, це ж ІСТОРИЧНИЙ ЦЕНТР МІСТА, хочемо туристів , а будівлі є такі , ніби після бомбардувань, Ганьба! Придивіться, зробіть якусь інвентаризацію, є такі цікаві будівлі, але сумно на них дивитися. В Європі мешканці гордяться і любуються своїми ІСТОРИЧНИМИ ЦЕНТРАМИ  навіть маленьких містечок, підтримують їх в належному вигляді, тому що туристам це --
    ЦІКАВО!
  • Сергій Бондаренко
    Я одного не розумію,  чому Тернопіль вважають туристичним містом?  Українці їдуть куди заводной,  в Карпати,  Одесу,  але в Тернополі природа не гірша ніж в Карпатах і в Одесі,  просто потрібно облаштувати місця для відпочинку,  чому місцева влада і тернополяни не зроблять перлину в центрі Галичини?
  • Ольга Король
    А в нас в Старому парку крім обгаджених воронами лавочок більше нічого і немає. Нам би реконструкцію з фонтанами, яку вже обіцяють третій рік.
  • ігор
    Тож певно ще довго хтось думав зробити калабаню, чи вони вирішили що із труби водоканалу буде весь час туди текти чита вода і стікати в каналізацію для очищеня і водообміну?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Як у Тернополі з'явилися перші телефони: дивіться відео! play_circle_filled 21:01 200 балів з української мови та історії: випускниця Христина Дехтяренко – серед найкращих на НМТ 20:01 «Мого сина більше нема, а медики досі працюють»: у суді розглядають справу про смерть однорічного Єремія 19:00 Жительці Тернопільщини виповнилося 100 років Від читача 17:29 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини 18:00 Подорож за кордон із домашнім улюбленцем: що потрібно знати 17:30 Четвертокласники Тернопільщини навчатимуться з наборами LEGO photo_camera 16:30 Поліція розслідує шахрайство з коштами ветеранів, пов'язане з чиновником зі Зборова 16:03 З полону повернулися двоє мешканців Тернопільщини. Ми дізналися їхні імена 15:27 На Микулинецькій ДТП. Рух транспорту ускладнений 15:15 В останню путь проведуть військовослужбовицю з Тернопільщини Галину Лащик 15:05 62 випускники на Тернопільщині отримали по 200 балів на НМТ: із яких шкіл 14:02 На обеліску радянського солдата на Тернопільщині загніздилися лелеки. Чому пам’ятник не зносять? 13:46 Україна повернула з полону ще одну групу Захисників: продовження обмінів згідно зі «Стамбульськими домовленостями» 13:15 Набої та наркотики виявили правоохоронці Гусятина у місцевого жителя 12:35 Усі підприємства України отримали нові зобов'язання: що зміниться з 5 липня 12:00 Облаштовують безбар'єрний маршрут з мікрорайону «Дружба» до центру Тернополя play_circle_filled 11:20 Одинадцять ліцеїстів з Тернополя здобули максимальні бали на мультитесті 10:40 Випускники зі Словʼянська танцювали вальс у Збаразькому замку play_circle_filled 10:15 Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу (пресслужба Тернопільської міської ради)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up