Тіло жінки, яку розшукували понад добу, виявили у Дністрі

Тіло жінки, яку розшукували понад добу, виявили у Дністрі

Жінка 20 вересня вийшла з дому та не повернулась. До її пошуків залучали рятувальників. На жаль, її знайшли неживою поблизу села Діброва Коропецької громади

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Тернопільській області.

— Рятувальники залучались до пошукових робіт, 59-річної жінки. Яка 20 вересня вийшла з дому та не повернулась. 21 вересня о 16:50 год. пожежно-рятувальними підрозділами зниклу жінку виявлено поблизу с. Діброва Коропецької громади у р. Дністер за 2 метри від берега, без ознак життя, — йдеться в повідомленні. 

Тіло загиблої вилучено із води та передано працівникам поліції.

 Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що у ставку в Тернопільському районі потонув чоловік

Читайте також:

У ставку на Чортківщині потонув чоловік

У Тернопільському ставі виявили тіло жінки

42% усіх нещасних випадків на воді стається через вживання алкоголю — поліція

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Олег Дубовий
    Кінці у воду!!!Нічого нового!!!

keyboard_arrow_up