Тіло жінки, яку розшукували понад добу, виявили у Дністрі
Жінка 20 вересня вийшла з дому та не повернулась. До її пошуків залучали рятувальників. На жаль, її знайшли неживою поблизу села Діброва Коропецької громади
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Тернопільській області.
— Рятувальники залучались до пошукових робіт, 59-річної жінки. Яка 20 вересня вийшла з дому та не повернулась. 21 вересня о 16:50 год. пожежно-рятувальними підрозділами зниклу жінку виявлено поблизу с. Діброва Коропецької громади у р. Дністер за 2 метри від берега, без ознак життя, — йдеться в повідомленні.
Тіло загиблої вилучено із води та передано працівникам поліції.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що у ставку в Тернопільському районі потонув чоловік
Читайте також:
У ставку на Чортківщині потонув чоловік
У Тернопільському ставі виявили тіло жінки
42% усіх нещасних випадків на воді стається через вживання алкоголю — поліція
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Олег ДубовийКінці у воду!!!Нічого нового!!!