Торф'яними котельнями і закупівлею торфу зацікавилась тернопільська прокуратура

Торф'яними котельнями і закупівлею торфу зацікавилась тернопільська прокуратура

Тернопільська місцева прокуратура зацікавилась  котельнями на торфі та закупівлею торфу.  Проводить досудове розслідування. Активісти сподіваються, що тепер правоохоронні органи нарешті ініціюють необхідні експертизи, проведення яких вони добиваються майже півроку.


Про розслідування стало відомо з відповіді обласного прокурора нардепу Віталію Купрію, до якого звернулись напередодні активісти. У відповіді нардепу прокурор повідомив, що Тернопільська місцева прокуратура 20 жовтня розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні  за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК «Зловживання владою або службовим становищем», проведення якого доручено слідчому відділу Тернопільського ВП ГУНП в області.

  
- Тернопільська прокуратура внесла звернення народного депутата окремою справою в ЄРДР за фактом можливих зловживань посадовими особами КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» та Тернопільської міськради при проведенні робіт з реконструкції котелень, які перебувають на балансі КП, порушення законодавства, здійснення торгів та закупівлі палива за ціною, що не відповідає ринковій, - каже активістка Юлія Мамчак, яка живе неподалік  однієї із скандальних котелень на Київській,3с.  - І ми сподіваємось, що нарешті будуть проведені якісь  експертизи: чи то будівельно-технічна,  чи бухгалтерська, чи то на рівень екологічної безпеки. Бо у провадженні, розпочатому за нашим зверненням, стаття була, якщо просто сказати, занадто слабка для призначення експертиз. Ми тричі просили їх провести, і нам тричі відмовляли. Можливо, в подальшому ті провадження об’єднають.


За словами Юлії Мамчак, звернення нардеп надіслав на Юрія Луценка, НАБУ та Національну поліцію України. Займатись справою доручили місту. Однак контролюватиме справу Київ. 

- Окрім того, ми подали позов  про скасування декларації на початок будівельних робіт на вулиці Київській, - додає вона. – Також збираємось подавати аналогічний позов про скасування декларації на початок будівельних робіт для котельні на альтернативних видах палива (торф) за адресою на Франка, 16. А ще, до нас звертаються тернополяни, які живуть біля котелень, які уже працюють на торф’яному паливі. Їм допомагатимемо скасувати декларації на готовність будівельних об'єктів. 


 
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:00 У Кременці встановили рекорд України: в одному місці зібрали 1275 ляльок-мотанок photo_camera 09:00 Підтвердили загибель Героя з Лановеччини Максима Савчука 21:00 Смачне м’яско і ковбаска — у «М’ясні витребеньки»: від виробництва до вашого столу play_circle_filled photo_camera 20:00 Туристів сюди не пускають: що приховує древній замок в Язлівці Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 19:00 790 тисяч гривень на човен для захисників: тернопільська волонтерка збирає кошти для військових 18:00 Станьте донором крові в пам'ять про бойового медика Дмитра Хоми «Фантома» 17:00 Кричала посеред поля: за сприяння редакції допомогли маленькій козулі із Зарубинців 17:00 Хто з пенсіонерів отримає надбавки у червні 16:07 Суха трава горить у парку «Сопільче» 15:00 Який вигляд мають нові тролейбуси, що курсуватимуть Тернополем: перші п'ять уже прибули до міста photo_camera 14:05 П’яний виїхав на зустрічну і ледь не вбив знайомого. Як покарав водія суд 13:00 Трудові мігранти з Індії: скільки їх зараз на Тернопільщині та чи є масовий наплив 12:00 «Я буду сумувати за тобою, школо»: у Тернополі другий день лунають останні дзвоники play_circle_filled photo_camera 11:00 Колишній чиновник Держпродспоживслужби з Тернопільщини відповідатиме за неподані декларації
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up