Трирічна дівчинка сама пройшла десять кілометрів лісу: додому повертали рятувальники

Трирічна дівчинка сама пройшла десять кілометрів лісу: додому повертали рятувальники

У селі Будки на Тернопільщині зникла дитина 2022 року народження, яка самостійно вирушила в напрямку лісу. Завдяки спільним діям поліції, рятувальників і місцевих жителів її знайшли живою за п’ять годин на відстані майже 10 кілометрів від місця зникнення.

Про це повідомили в ДСНС Тернопільщини.

— До пошуково-рятувальних робіт були негайно залучені працівники ГУ НП Кременецького району, рятувальники 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області, а також мешканці с. Будки та сусідніх сіл. Завдяки злагодженим та рішучим діям усіх залучених о 18:35 дитину вдалося знайти живою між селами Круки та Копані Рівненської області. На щастя, її життю та здоров’ю нічого не загрожує, — йдеться в повідомленні.

На зображенні може бути: 2 людини та дитина

Відео дня

На зображенні може бути: 3 людини та дитина

На зображенні може бути: 4 людини

Попри свій вік, дівчинка самостійно подолала майже 10 км лісовими дорогами.

Рятувальники вдячні всім, хто долучився до пошуків — ваша підтримка і небайдужість стали вирішальними!

На зображенні може бути: 4 людини та дитинаЩо робити, якщо пропала дитина?Нагадаємо, раніше ми розповідали, що у Тернополі розшукують 13-річну дівчину.

Читайте також:

Розшукали 12-річну дівчину з Тернополя: вночі вийшла з дому та не повернулась (ОНОВЛЕНО)

Розшукують тернополянина. Чоловік має проблеми зі здоров'ям

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (10)
  • Любов Пігій
    Треба розібратися, чому так сталося що дитина пішла так далеко а не судити.
  • Ярослав Хрунюк
    Батьки в той час відпочивали!!!
  • Lubov Salamon
    Що за детина така?Чи воно не має якихось розумових відхилень?
    Оля Ільницька reply Lubov Salamon
    На разі розумові відхилення спостерігаються тільки в вас! А це звичайна дитина яка починає пізнавати світ!
    Halyna Panas reply Lubov Salamon
    Lubov Salamon дИтина,як дитина
    petro leleka reply Lubov Salamon
    Діти цікаві, зараз потепліло їх тягне щось досліджувати нове - може песик побіг, джміль полетів і воно пішло. В мене малий тоже так бабая ходив шукати - за два км наздогнали
    Люба Семен reply Lubov Salamon
    Lubov Salamon Писати грамотно-це риса розумної людини.А писати неграмотно  і задавати тупі питання-це риса тупенької людини .Як ти
    Lubov Salamon reply Lubov Salamon
    Татьяна Буглак Чому?Розумові відхилення має той,який старшій ,незнайомій людині каже "ти".А, ще поясню чому я вважаю,що дитину потрібно перевірити-психологи знають ,що маленькі діти в незнайомій місцевості  зупиняються,не йдуть надто далеко(аж 10 км),починають плакати і чекають доти,поки когось не побачать.А ця дитина пішла сама в таку далечінь ,на таку відстань ,не подавала жодного звуку.
    Татьяна Буглак reply Lubov Salamon
    Lubov Salamon ,,детина,,
    Дитина,як дитина,а ти точно маєш розумові відхилення.
    Айра Мідя reply Lubov Salamon
    Lubov Salamon розумово відхилена ти !
    Діти в такому віці, це мандрівники !
    І Боже, бережи всіх діточок.

keyboard_arrow_up