Центр вакцинації населення запрацював у ТРЦ «Подоляни». Де і якими вакцинами від COVID щеплюють у Тернополі

Центр вакцинації населення запрацював у ТРЦ «Подоляни». Де і якими вакцинами від COVID щеплюють у Тернополі

Від 30 липня Центр вакцинації населення запрацював у ТРЦ «Подоляни», де щеплюють проти COVID-19.

У Тернопільській громаді триває вакцинальна кампанія проти COVID-19. Наразі проходить п'ятий етап вакцинації, під час якого зробити щеплення можуть усі охочі.

Загалом від початку вакцинальної кампанії щеплення проти коронавірусу зробили близько 36 тисяч жителів Тернопільської громади, практично половина з них - повністю завершили вакцинацію, повідомляє пресслужба Тернопільської міської ради.

У Тернополі зробити щеплення можна чотирма зареєстрованими вакцинами: Pfizer-BioNTech, Moderna, CoronaVaс та AstraZeneca.

Відео дня

У Тернополі пункти вакцинації працюють за наступними адресами:

  1. У Центрі масової вакцинації населення, що функціонує на базі КП «Центр дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка», на просп. Злуки, 45, вакцинація проводиться вакциною  Pfizer-BioNTech для громадян, які попередньо записались у електронну чергу на сайті https://www.medical.te.ua/.
  2. Імунізація населення американською вакциною Moderna проводиться за адресою вул. Коцюбинського, 3 (спорткомплекс Тернопільського національного медичного університету) щоденно з 9:00 – 16:00 год. Запис на вакцинацію – на сайті https://www.medical.te.ua/.
  3. На базі комунального підприємства «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр», що на вул. Руська, 47 проводиться імунізація усіх охочих громадян вакциною CoronaVaс та Moderna у будні дні з 9:00 – 16:00 год.
  4. Пункт вакцинації на вул. Шпитальній, 4 проводить ревакцинацію вакциною AstraZeneca у будні з 9:00 – 14:00 год. Також на базі пункту проводиться вакцинація і ревакцинація вакциною CoronaVaс у будні дні з 14:00 – 16:00 год.

Від 30 липня Центр вакцинації населення запрацював і у ТРЦ «Подоляни», де щеплюють проти COVID-19 вакциною Moderna

Усіх охочих запрошують вакцинуватися у цьому додатковому пункті в «Подолянах». Як йдеться у повідомленні на сайті Тернопільської ОДА, Moderna - мРНК вакцина, як і Pfizer, але її умови зберігання не -75 градусів, а – 20 градусів.

Станом на 30 липня в Тернопільській області працюють 11 центрів та 57 пунктів вакцинації населення.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up