Партнер рубрики Події

Твій шанс стати журналістом: школа №28 і редакція «20 хвилин» починають співпрацю

Твій шанс стати журналістом: школа №28 і редакція «20 хвилин» починають співпрацю

Редакція сайту «20 хвилин» та газети «RIA плюс», а також загальноосвітня школа №28 домовилася про партнерство. Таким чином вони хочуть розвивати медійну грамотність та освіченість серед молоді. 

Угоду про співпрацю підписали у середу, 22 травня, головна редакторка сайту «20 хвилин» та директорка 28-ої школи Лілія Вавринів. Подібних угод, каже очільниця, планують багато і з різнопрофільними організаціями.

— Професійна орієнтація в школі – надважливий інструмент розвитку учнів та орієнтир для їхнього майбутнього навчання, — пояснює директорка 28 школи Лілія Вавринів. – Варіант теоретичних знайомств з різними галузями й професіями у старших класах має право на життя. Але значно корисніше і цікавіше, коли представники різних професій матимуть взаємодію з учнями й школою, а наші діти зможуть зсередини бачити той чи інший фах. Це цінна можливість для учнів отримати не лише знання, але й навички, які згодяться у майбутньому.

Відео дня

У закладі працює гурток юних журналістів, тож школярі можуть більше дізнатися про професію ще до того, як зроблять вибір — вступати в певний університет. Як готувати замітки, що таке репортаж, інтерв’ю чи розслідування, як правильно оформити інформаційний запит — уявіть, що це все вже знають діти в школі!

Журналісти «20 хвилин» розповідатимуть учням про медійну професію, вчитимуть користуватись різною технікою, пояснюватимуть функції органів місцевого самоврядування та знайомитимуть з інструментами пошуку інформації. Школярі ж навчатимуться основами журналістики, створюватимуть шкільний і не лише контент, а також зможуть практикуватись у редакції.

— Наше медіа є динамічним, ми постійно розвиваємо та вдосконалюємо свої уміння, впроваджуємо «свіжі» формати, аби бути цікавими для різної аудиторії, у тому числі молоді. Ми активні в різних соціальних мережах, при цьому дотримуємося всіх журналістських стандартів та формуємо в авдиторії смак до якісної та перевіреної інформації. Багато років поспіль редакція мала власну школу молодих журналістів, тож є досвід і розуміння, як працювати зі школярами чи студентами. Сподіваємося, що наша співпраця буде плідною. Адже медіаграмотність — це вправність, яку важливо формувати з дитинства, у кожному навчальному закладі. А критичне мислення, яке формується в процесі роботи, буде помічним у майбутньому, — наголошує редакторка Наталія Бурлаку. 

 

Стежте за оновленнями на нашому сайті та дізнавайтесь про цікаві медіапроєкти у партнерстві.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up