"Потоп у Чорткові - це фейк", - міський голова спростовує інформацію про затоплені вулиці

"Потоп у Чорткові - це фейк", - міський голова спростовує інформацію про затоплені вулиці
  • У Чорткові через сильну зливу затопило місто. Автомобілі по колеса потонули у воді. Фото опублікували соцмережах. 
  • Міський голова каже, що це фейк, а фото - минулих років. 
  • У інших місцях Тернопільщини теж вирує негода. 

- У Чорткові злива. Вулиці "потонули" у воді, - каже чортківчанка пані Ірина. - Дощ ллє вже кілька годин. 

На фото, яке чортківчани опублікували у мережі видно, що частина автомобілів зупинили рух, через те, що дорогу затопило. Деякі авто по колеса затонули. 

Журналістка "20 хвилин" звернулась за коментарем про ситуацію в місті до міського голови Чорткова Володимира Шматька.   "Потоп у Чорткові - це фейк", - міський голова спростовує інформацію про затоплені вулиці, фото №1 на сайті 20minut.ua"Потоп у Чорткові - це фейк", - міський голова спростовує інформацію про затоплені вулиці, фото №2 на сайті 20minut.ua

- Наразі немає ніякої катастрофи, - каже він. - У цьому місці часто збирається дощова вода, бо це найнижче місце Чорткова. Вода там зникне через кілька хвилин. Це проблема, яку ми роками намагаємось вирішити. Якби було щось серйоне, відповідні служби би вже повідомили мені. Наразі повідомлень не було. Я уточню цю інформацію. "Потоп у Чорткові - це фейк", - міський голова спростовує інформацію про затоплені вулиці, фото №3 на сайті 20minut.ua

О 20.30 міський голова повідомив, що інформація - фейкова. 

- Це неправда. Я уточнив. Ніякого потопу немає, - каже пан Шматько. - Фото можуть бути з інших років. 

У соцмережах люди публікують фотографії з негоди з інших населених пунктів області.

"Потоп у Чорткові - це фейк", - міський голова спростовує інформацію про затоплені вулиці, фото №4 на сайті 20minut.ua

Сильний град випав у с. Великий Глибочок. 

Залишайте фото з вашого міста під час дощу  у коментарях. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (14)
  • Іван Глек
    Скільки помню себе а мені 53 рои там постійно затоплювало
  • Ваня Михалкив
    Який фейк? Ви шо курва подуріли там всі?????
  • Галина Пуляк
    Ця сама фото була потом в Тернополі
  • Валентинп Прокопчук
    Коли вже перестануть брехати
    Halyna Scewchyk reply Валентинп Прокопчук
    Валентинп Прокопчук треба відкрити сайт для любителів брехні вони від цього мають забоволиння

keyboard_arrow_up