У деяких громадах Тернопільщини вже подали тепло до садочків, лікарень та шкіл

У деяких громадах Тернопільщини вже подали тепло до садочків, лікарень та шкіл

Рішення про ввімкнення опалення органи місцевого самоврядування приймають самостійно.

У восьми громадах Тернопільщини вже подали тепло до лікарень, шкіл і дитячих садків.

Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

«Наше законодавство дозволяє органам місцевого самоврядування самостійно на свій розсуд приймати рішення про початок опалювального сезону», — зазначила заступниця директора департаменту – начальниця управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської ОВА Софія Близнюк.

Відео дня

За її словами, таке рішення також приймається з урахуванням середньодобової температури.

«Ми моніторимо середньодобову температуру разом з Тернопільським гідрометеорологічним центром. На сьогодні ще не зафіксували триденної середньодобової температури нижче восьми градусів. Проте органи місцевого самоврядування мають право приймати рішення про початок опалювального сезону у закладах соціально-культурного значення, тобто у лікарнях, садочках чи школах», — розповіла Софія Близнюк.

Окрім цього, вона наголосила на необхідності продовжувати економити електроенергію, оскільки котельні також додатково будуть споживати електрику.

«Якщо ми будемо обмежувати себе у споживанні світла, то сусідні області, які постраждали внаслідок обстрілу, будуть мати додаткове джерело енергії», — зазначила  начальниця управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської ОВА Софія Близнюк.

До слова, на Тернопільщині працюватиме понад 200 пунктів обігріву. Їх розмістять на основних транспортних артеріях області та поблизу укриттів.

 Читайте також:

На Тернопільщині розгорнуть понад 200 пунктів обігріву

Школярі у Тернополі підуть на канікули на тиждень пізніше

Як підготувати будинок або квартиру до опалювального сезону: рекомендації

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up