У Греції заарештували тернополянку. Жінку підозрюють у шахрайстві

У Греції заарештували тернополянку. Жінку підозрюють у шахрайстві

У Греції заарештували тернополянку  Галину Ружицьку  разом з її чоловіком. Подружжя подозрюють у шахрайстві, пов'язаним з туристичним бізнесом. Зокрема, у поліцію на них поскаржилось понад три десятки клієнтів. Їх подружжя “розвело” на суму  понад 36 тис. євро.


Про це повідомляють афінські видання з посиланням на офіційний сайт поліції. Як зазначають вони, подружжя тримали у Афінах тур-агентство і систематично обманювало клієнтів, отримуючи від них гроші  за подорожі, а в останній момент під різними приводами скасовували тури. Наразі відкрито кримінальне провадження, видано ордер на арешт. 7 листопада пару заарештували працівники відділу безпеки поліції.

- Щоб залучити клієнтів, вони рекламувались через Інтернет, пропонуючи екскурсії та поїздки як в середині країни, так і за кордон за надзвичайно доступними цінами, - повідомляє поліція. - Після того, як клієнти зв'язувались з ними, подружжя переконувало їх платити передоплату у розмірі 60 - 4700 євро. Та, аби бути переконливими, виписували їм квитанції від реально існуючої турфірми, а також квитанції чи посадковий талон, чи ваучер для подорожей. Зрештою, за кілька днів потому скасовували подорож під різними приводами.

Загалом поліція повідомляє про 39 випадків шахрайства, які трапилися з квітня минулого року по вересень. Відзначено, що фігуранти справи отримали з незаконної діяльності отримали вигоду понад 36 000 євро.

Нагадаємо, про землячку Галину Ружицьку (Аліну Геновезу) ми писали двічі — у 2014 “В обмані винуватять тернополянку із Афін” та у 2018 році “Аферистка “кидає” людей на роботі за кордоном”. Чотири роки тому на неї скаржились українці з багатьох куточків України. Мовляв, обіцяла роботу за кордоном, брала гроші і “кидала”. Також були відкриті кримінальні провадження за ст. 190 КК “Шахрайство”, які так нічим і не закінчились.

Сама ж тернополянка переконувала, що стала жертвою афери та погрожувала судом як нашому виданню, так і тамтешньому сайту, мовляв останній працює на її конкурентів. Наразі журналісти з Греції просять відгукнутись усіх, хто раніше мав справу з пані Галиною та хто має до неї претензії. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Павло Козіцкий
    В нeі щe є син Тарас 1997 р.н. він тeж скоріш за всe займається розводом
    Marisha Marisha reply Павло Козіцкий
    І на  нього також  треба знайти  управу. Розвелося дармоїдів.  До речі, яке  в  Тараса  справжнє прізвище.-Білий, чи  Сеник?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 В Україні запровадили День Військ зв'язку та кібербезпеки 8 серпня 17:00 Майже 200 п'яних водіїв виявили на дорогах Тернопільщини минулого місяця photo_camera 16:15 Рівень середньої зарплати на Тернопільщині у червні зріс на 9,7%: де платять найбільше та найменше 15:35 Вступники почали отримувати рекомендації до зарахування на бакалаврат: як перевірити та що робити далі Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 15:02 У Тернополі зафіксували температурний рекорд 14:30 Школяр з Тернопільщини у свій День народження отримав медаль 14:00 Судитимуть водія Opel за смертельну ДТП з трьома авто поблизу Кам'янок 13:30 Горів балкон в багатоповерхівці на Бандери 12:54 Під час святкової служби у соборі Різдва Христового дівчині викликали «швидку» play_circle_filled 12:30 Призначили уповноваженого з питань безбар’єрності в Тернопільській громаді 12:00 У Тернополі планують встановити 12 сонячних станцій у школах і садках 11:29 В амбулаторії №6 Тернополя розпочав роботу новий сімейний лікар 10:44 У Кременці зіткнулися дві автівки — постраждали і водії, і пасажири 10:30 Жінка з Тернопільського району продавала онлайн взуття і втратила понад 63 тисячі гривень 10:00 Ветеранський бізнес може отримати по 1 000 000 гривень на масштабування в межах програми «Траєкторія» 09:30 Як у Тернополі освячують кошики на Спаса: репортаж з місцевих храмів play_circle_filled photo_camera 09:00 Підтвердили загибель уродженця Великоберезовицької громади Дмитра Березка 08:00 Яблучний спас або Преображення Господнє: що сьогодні святкуємо, що освячуємо та які заборони 22:01 Концерти, зірки «МастерШеф» та ярмарок: до Дня міста в парку Шевченка готують триденний благодійний фестиваль
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up