У Києві вандали понівечили могили загиблих за Україну воїнів Да Вінчі, Джуса та Петриченка

У Києві вандали понівечили могили загиблих за Україну воїнів Да Вінчі, Джуса та Петриченка

Вночі 20 червня на Аскольдовій могилі у Києві невідомі пошкодили могили загиблих захисників України Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла, Андрія «Джуса» Пільщикова та Павла Петриченка

Про це повідомила керівниця медичної служби «УЛЬФ» Першого окремого штурмового батальйону «Вовки Да Вінчі» ім. Дмитра Коцюбайла Аліна Михайлова.

— На могилах загиблих воїнів — Да Вінчі, Джуса, Петриченка — сьогодні вночі зробили розгром. Сімʼї та друзі це відновлять. А ось вам, хто це зробив — буде дуже погано, бо ми знайдемо кожного, — йдеться у повідомленні.

Відео дня

На відео говориться, що невідомі пошкодили портрети загиблих захисників, розмалювали прапори, а також розбили лампадки на меморіалі-триптиху «Іловайськ. ДАП. Дебальцеве».

Довідка
Стаття 297. Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого
2. Осквернення або руйнування братської могили чи могили Невідомого солдата, пам’ятника, спорудженого в пам’ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни - радянських воїнів-визволителів, учасників партизанського руху, підпільників, жертв нацистських переслідувань, воїнів-інтернаціоналістів та миротворців, а також осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації або іншої держави, визнаної Верховною Радою України агресором, учасників Революції Гідності, борців за незалежність України у XX столітті, - караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Читайте також: 

Зірвали прапор та порозкидали хрести: у Гусятині познущались з могил Героїв війни

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Maria Patrilo

    Zwoloci
  • Марія Баглай Алексевич

    А що не можуть найти  падлюк

keyboard_arrow_up