У Тернополі почали діяти деякі посилення карантину через введення «червоної зони». Найбільше це вплинуло на роботу залізниці. Пасажири не зможуть сісти на потяг у Тернополі.
На залізничному вокзалі майже порожньо. За кілька хвилин до прибуття потягу починають приходити люди, які зустрічають знайомих.
- Зустрічаю дружину з дітьми, вони на тиждень їздили до родичів у Київ, - каже тернополянин Сергій. – Звичайно, я проти того, щоб забороняли висадку і посадку на потяг. Чи Тернопіль - це найнебезпечніше місце, де всі хворі?
Про те, що посадка на потяги скасована, дехто дізнається від провідників. Під час зупинки потяга інтерсіті сполученням Київ – Львів ми зустріли іноземця, який хотів сісти на потяг. Його не впустили провідники. Як виявилось – чоловіка звуть Домінгос. Він навчається у одному з тернопільських університетів. Про те, чому саме його не впустили у потяг, він дізнався від журналіста.
- Це не має так бути, - каже Домінгос. – Я навчаюсь у Тернополі, зараз мав їхати у Львів на літак до Португалії, але мене не впустили. Якби я знав, що через карантин мене не впустять – шукав би попутників. Я не знаю, що мені тепер робити і де шукати попутника. Це неправильно, що людей не впускають до потягу.
У касі залізничного вокзалу пояснили, що людина може повернути повну вартість квитка, навіть якщо вони звернулись уже після відправлення потягу. Це можна зробити і онлайн на сайті Укрзалізниці.
А от автобусні перевезення працюють. Квиток можна придбати у касі автовокзалу або онлайн.
- Я зазвичай їду додому потягом до Вінниці, - каже студент Олександр. – Так хоч і довше, але дешевше і комфортніше, бо потяг у мене був вночі, коли не так жарко у вагоні. Зі студентським квитком мав знижку 50%.
На автовокзалі водії кажуть – їздять з дотриманням карантинних вимог, однак люди не завжди хочуть дотримуватися правил.
- Люди по різному реагують на правила – хтось в масці їде, хтось знімає, - каже один з водіїв пан Володимир. – Це ж теж треба зрозуміти людину, що не кожен може по 5 – 7 годин в масці проїхатись, коли спекотно. Просимо, кажемо, щоб одягали маски, але не завжди люди слухають. Зазвичай заходять в масці і потім знімають. Ми ж в полі людину не висадимо за це.
Коли Тернопіль вперше потрапив до «червоної зони», автобусні перевезення не скасовували. Люди сподіваються, що проблем з перевезеннями не виникне, бо тоді Тернопіль без залізничного і автобусного сполучення буде «відрізаний» від інших міст.
А як ви ставитеся до цих обмежень? Пишіть у коментарях!
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 40 від 2 жовтня 2024
Читати номер
Олена
Олександра Вода
Ростислав Гарасимчук
Ivan Gerasym
Oksana Kolomixa reply Ivan Gerasym
Олександра Вода reply Ivan Gerasym