У пожежі у багатоповерхівці Тернополя загинула жінка, чотирьох мешканців врятували

11 січня, о 22:04 у Тернополі сталася пожежа у квартирі на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку. Вогонь охопив площу 20 квадратних метрів, і через сильне задимлення мешканці верхніх поверхів опинилися у пастці.
Про це повідомили в ДСНС Тернопільщини.
— Рятувальники діяли оперативно: вже о 22:58 пожежу вдалося локалізувати. За допомогою спеціального обладнання вдалося врятувати чотирьох мешканців будинку, які не могли самостійно залишити свої квартири через густий дим, — йдеться у повідомленні.
О 22:59 у квартирі, де виникла пожежа, було виявлено тіло, попередньо – власниці житла. Причини загибелі та обставини пожежі наразі встановлюють.
На ліквідацію пожежі було залучено два відділення пожежно-рятувальної служби. Остаточно полум’я приборкали о 23:09, але роботи з ліквідації надзвичайної події тривали ще довго.
Через те, що квартира була захаращена сміттям, рятувальникам довелося розбирати конструкції та видаляти дим, що значно ускладнювало їхню роботу.
Рятувальники закликають мешканців дотримуватися правил пожежної безпеки, особливо у зимовий період. Пам’ятайте, ваше життя – у ваших руках!
Читайте також:
У селі на Кременеччині горів житловий будинок
У Кременці гасять пожежу на стихійному сміттєзвалищі
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
Бажаю міцного🫡
Сьогодні на Херсонському напрямку взяли в полон руснявого командира🔥
Те що хлопці знайшли на їх позиціях та в телефонах, вас шокує😨
Відео тут - https://t.me/+DwZ2NPFpv0U3Y2Uy
НЕ ІГНОРУЙТЕ ТА ПЕРЕГЛЯНЬТЕ