У Резерв+ тепер відображаються дані про інвалідність

В оновленні застосунку Резерв+ додалися два нових сервіси – відображення даних про інвалідність та збереження попередньої версії військово-облікового документа під час його оновлення.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Дані про інвалідність відображатимуться в електронному військовому документі, а саме група та причина інвалідності. Щодо самого документа, то його попередня версія зберігатиметься в застосунку, якщо людина вирішить його оновити. Тобто, він не зникатиме, як це було раніше. У разі надмірного навантаження на самому документі зʼявлятиметься стрічка із приблизним часом оновлення.
«Продовжуємо наповнювати Резерв+ корисними сервісами. Вони створюють для військовозобов’язаних єдину екосистему, що здатна задовольнити їхні запити без черг та очікування. Поступово додаємо нові функції, які допоможуть бути в курсі актуального статусу військового обліку», – зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, кому «Резерв+» автоматично продовжив відстрочки.
Читайте також:
Кому «Резерв+» автоматично продовжив відстрочки
Направлення на ВЛК тепер можна отримати онлайн
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
Особи, за направленням лікувально-профілактичного закладу охорони здоров’я, після проведення певних лікувальних заходів за наявності відповідних підстав для встановлення 3 групи інвалідності мають право звернутися до Медико-соціальної експертної комісії за місцем їх проживання або лікування.
За новим законом мобілізація інвалідів 1, 2 і 3 груп можлива тільки за їх власним бажанням – вони звільняються від військової служби, але можуть піти служити, якщо у них з’явиться таке бажання, за контрактом. Тобто, мобілізація людей з інвалідністю III групи не відбувається.
НЕ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ПРОХОДИТИ ПОВТОРНУ МЕДИЧНУ КОМІСІЮ:
особи, яким інвалідність II та III груп було встановлено в порядку підвищення/зменшення групи інвалідності,
особи, яким інвалідність встановили також/або за результатами захворювань, поранень (травм, контузій, каліцтв), отриманих під час захисту України,
особи, яким інвалідність встановлена за відсутності кінцівок (кистей рук, стоп ніг, одного з парних органів),
особи, у яких були виявлені онкологічні хвороби, інтелектуальні порушення або психічні розлади, церебральний параліч, паралітичні синдроми у зв’язку з інвалідністю з дитинства.