У Тернопільській філармонії відбудеться концерт академічного камерного хору

У Тернопільській філармонії відбудеться концерт академічного камерного хору

Музи не мовчать — вони промовляють на повен голос на своєму культурному фронті.

20 вересня о 18:30 год. у Тернопільській обласній філармонії відбудеться концерт «Музи не мовчать».

Для глядачів виступатиме Академічний камерний хор «Бревіс», повідомляють у філармонії.

«Сьогодні кожен воює на своєму фронті. Хтось захищає країну зі зброєю в руках, хтось допомагає волонтерською діяльністю, а хтось піднімає бойовий дух українського народу своєю творчістю, адже цьогоріч перед нашими артистами особливо гостро постав виклик боронити культурні цінності України», — кажуть у філармонії.

Головний диригент — заслужений артист України Святослав Дунець.

Хормейстер — Іван Бобітко.

Ведучий — лауреат міжнародних конкурсів Андрій Оленин.

Квитки у касі філармонії та на Karabas.com

Довідки за тел.: (0352) 25-07-48; 097-942-02-88

Нагадаємо, що нещодавно справжній концерт просто неба для тернополян влаштували співаки обласної філармонії. Для містян виступав відомий академічний камерний хор «Бревіс». Колектив таким чином збирав кошти на потреби наших захисників, а також артистів філармонії, які наразі захищають Батьківщину на передовій.

 Читайте також:

Переспівали популярні пісні. Як тернопільський хор збирав кошти для музикантів на фронті (ВІДЕО ДНЯ)

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up