У Тернопільській філармонії відбудеться концерт академічного камерного хору
Музи не мовчать — вони промовляють на повен голос на своєму культурному фронті.
20 вересня о 18:30 год. у Тернопільській обласній філармонії відбудеться концерт «Музи не мовчать».
Для глядачів виступатиме Академічний камерний хор «Бревіс», повідомляють у філармонії.
«Сьогодні кожен воює на своєму фронті. Хтось захищає країну зі зброєю в руках, хтось допомагає волонтерською діяльністю, а хтось піднімає бойовий дух українського народу своєю творчістю, адже цьогоріч перед нашими артистами особливо гостро постав виклик боронити культурні цінності України», — кажуть у філармонії.
Головний диригент — заслужений артист України Святослав Дунець.
Хормейстер — Іван Бобітко.
Ведучий — лауреат міжнародних конкурсів Андрій Оленин.
Квитки у касі філармонії та на Karabas.com
Довідки за тел.: (0352) 25-07-48; 097-942-02-88

Нагадаємо, що нещодавно справжній концерт просто неба для тернополян влаштували співаки обласної філармонії. Для містян виступав відомий академічний камерний хор «Бревіс». Колектив таким чином збирав кошти на потреби наших захисників, а також артистів філармонії, які наразі захищають Батьківщину на передовій.
Читайте також:
Переспівали популярні пісні. Як тернопільський хор збирав кошти для музикантів на фронті (ВІДЕО ДНЯ)
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.