У Тернопільському районі згоріло 24 га ячменю

У Тернопільському районі згоріло 24 га ячменю

Пожежа ячменю виникла 6 серпня о 18.52 в с. Буцнів Тернопільського району, на полі місцевого агропідприємства. Вогонь знищив ячмінь на корені, на площі близько 24 га.

Пожежу ліквідовував черговий караул ДПРЧ-18 Управління, МПК с. Козлів, а також 2 трактора з плугами, 2 трактора з ємкостями з водою по 10 м.куб, 1 автоцистерна на шасі ГАЗ- 53 від сільськогосподарського підприємства.

Ймовірна причина пожежі – влучення блискавки. Розмір матеріальних збитків встановлюють.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:40 На Тернопільщині зустріли звільненого з полону бійця Олега Кравця 20:00 Оголосили конкурси на заміщення посади директора у двох дитсадках — №9 та №32 19:03 Як змінювався парк Сопільче у Тернополі: дивіться відео! 18:00 У парках Тернополя відбуватимуться спортивні заходи Від читача 17:29 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини 17:00 Флорбол, доджбол, регбі-5 та інші — 10 безкоштовних спортивних локацій у парку Сопільче 16:00 Просять запровадити щоденну хвилину мовчання через систему оповіщення — створили петицію 15:00 Де безпечно купатися на Тернопільщині та в інших областях: перелік 14:00 Вихідні у кіно: у Тернополі покажуть екшени, анімації, трилери і комедії 13:00 Спека і грози: детальний прогноз погоди на 6-8 липня в Тернополі та області 12:00 Готуємо фаршировані кабачки в духовці, мультиварці та на сковорідці 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 5-6 липня 10:00 Знущання з військових у 211 бригаді: до суду передали справу екскомандира, який замовчував факти 09:03 Тернополян закликають не блокувати доступ до дворів автівками чи обмежувачами руху play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up