Партнер рубрики Події

У Тернополі до 30-річчя Незалежності України створили унікальну авторську картину (ФОТО)

У Тернополі до 30-річчя Незалежності України створили унікальну авторську картину (ФОТО)

 Учні та студенти долучились до національного молодіжному арт-проєкту і під керівництвом художника Євгена Удіна створили унікальну авторську картину для майбутнього муралу «Майбутнє України».

Ідея мистецького проєкту мала на меті з допомогою малюнку передати, чим пишається молодь громади у незалежній Україні та зобразити напрями розвитку країни.

«Ми зобразили на картині дитячий погляд у майбутнє, де молодь хоче бачити Українську державу квітучою та могутньою, оснащеною та комп’ютеризованою, сміливою, сильною та вільною. Ми не лише цінуємо і з вдячністю дивимося у минуле, зберігаючи свої прадавні цінності та традиції, а й переносимо їх із собою у майбутнє, – розповідає художниця та наставниця проєкту Оксана Бурда. – На картині зображені символи птахів, що передають сімейні цінності, виноград – багатство, у дубових листочках закодовано міцність, могутність та здоров’я. Все це на малюнку лаконічно поєднується із мікросхемою, яка також має своє символічне значення. Саме з допомогою неї ми показали, що хочемо бути лідерами у світі».

Відео дня

Учасниками арт-проєкту стали переможці багатьох мистецьких конкурсів, художніх пленерів, іменні стипендіати в галузі образотворчого мистецтва.

За мистецький хист, креативність, винахідливість і багатство творчого світу учні та студенти, що долучилися до створення картини, нагороджені подяками і цінними подарунками.

 

 

 

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up