Що тече з кранів тернополян, водоматів та джерел, перевіряють фахівці


Наскільки безпечною є вода у домівках жителів багатоквартирних будинків,  в приватному секторі, офісах, перевіряють фахівці  Головного управління Держпродспоживслужби. Результати повідомлять на початку жовтня.

Що тече з кранів тернополян, водоматів та джерел, перевіряють фахівці


Сьогодні, 26 вересня,  працівники Регіональної лабораторії  Управління Держпродспоживслужби  в області та фахівці акредитованої лабораторії КП «Тернопільводоканал» побували на двох водозаборах, в офісі на вул. Дубовецькій  та у кількох помешканнях тернополян.

Так, повідомлення про перевірку води Держпродспоживслужба  нещодавно розмістила у «Фейсбуці» та попросила зголоситись тернополян, хто готовий пустити їх у свої домівки. Розпочали власне із водозаборів. 

- Здійснювали відбір зразків води  перед  її надходження  в розподільчу мережу -  це із станції третьої  підйому водозабору  Івачівський і станції підйому Тернопільського  водозабору, а також з окремих вибіркових точок розподільчої  мережі у місті, - каже головний спеціаліст відділу безпеки середовища і  життєдіяльності  управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області  Остап  Гурський.  - Окрім цього, будемо досліджувати воду з точок продажу – з пунктів розливу та з машин, які в нас є у місті, з деяких  джерел поблизу Тернополя, з окремих районних як централізованих, так і децентралізованих джерел водопостачання.

 Ті ж тернополяни, які зголосились пустити фахівців у помешкання, кажуть, що давно хотіли  дізнатись, чи якісну воду споживають.

- У мене маленька дитина, а тому і цікаво, наскільки безпечною є ця вода, - каже  мешканка будинку на вул. Живова пані Софія. – Наразі претензій до  якості нема. Однак взимку був випадок, що текла жовтого кольору і пінилась при цьому. Інша тернополянка Надія Гуменюк  своє бажання перевірити якість води теж пояснює турботою про малих дітей в хаті. Щоправда, мешкає родина у приватному секторі під Тернополем, а відтак використовує свою  власну свердловину. 

-Як говорили нам люди, що займаються свердловинами, тут глибини достатньо для того,  щоб вода була хороша, - каже вона.  – Але при цьому рекомендували завезти воду на аналіз , бо таки близько до міста і можуть бути забруднення. Тому, так як у хаті – малі діти, хотілося б переконатись у  тому, що все  у нас добре. 

Воду у водоматах, за інформацією фахівців Держпродспоживслужби, перевірятимуть у Тернополі завтра, 26 вересня. 

Коментарі (3)
  • Іра

    гамняна вода тече!!!! ржава..ванюча...але скажуть шо норм!
  • David Starr

    Причому тут малі діти? А дорослим хорошу воду пити не треба? Це у нас такий менталітет: треба себе гробити, щоб потім стогнати як усе болить і щоб потім у тих же дітей висіти на шиї.
  • Діонісій

    а якщо в мене тече вода з крану з іржою, вона теж придатна ? як то зафіксувати, фото, відео, не докази, поки хтось прийде чи приїде, може вже вода бути нормальна.
photo_camera play_circle_filled

У моржатнику в парку "Топільче" вранці 19 січня відзнаки із встановлення рекорду отримали наймолодший та найстарший тернопільські...

photo_camera play_circle_filled

Не пропустив Водохреща і Сергій Надал. Перед зануренням він разом з однопартійцями пробіглись навколо моржатнику, що в парку...

Сутенерство, вчинене повторно щодо кількох осіб та звідництво для розпусти з метою наживи інкримінують 26-річній жительці Теребовлі.

photo_camera

На освячення води до головного храму міста на Водохреща 19 січня прийли сотні тернополян. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up