У Тернополі масово почали з’являтися написи фарбою «кладіки», «шишки» та інші

У Тернополі масово почали з’являтися написи фарбою «кладіки», «шишки» та інші

Впродовж двох останніх місяців на стінах багатоквартирних будинків і на фасадах нежитлових приміщень масово почали з’являтися написи фарбою «кладіки», «шишки» та інші , які не тільки створюють візуальне забруднення міста, а кваліфікуються як посилання на анонімну групу у месенджері наркотичних речовин.

Так у жовтні цього року інспекторами муніципальної поліції суб’єктам господарювання та балансоутримувачам житлових будинків надали 13 приписів про усунення порушень законодавства з метою ліквідації цих написів та приведення об’єктів у належний зовнішній вигляд відповідно до вимог Правил благоустрою.

У Тернополі масово почали з’являтися написи фарбою «кладіки», «шишки» та інші, фото №1 на сайті 20minut.ua

Робота муніципальної поліції у цьому напрямку триває, повідомляє управління муніципальної поліції Тернопільської міської ради.

У Тернополі масово почали з’являтися написи фарбою «кладіки», «шишки» та інші, фото №2 на сайті 20minut.ua

У Тернополі масово почали з’являтися написи фарбою «кладіки», «шишки» та інші, фото №3 на сайті 20minut.ua

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

keyboard_arrow_up