У Тернополі планують встановити пам'ятник учневі

У Тернополі планують встановити пам'ятник учневі

З початком літа розпочався ремонт території перед входом до Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка, що розташована на одній із центральних вулиць міста. 

В місті взялись виконувати проєкт-переможця «Громадського бюджету 2020» - №69 «Благоустрій ділянки біля головного входу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка». Підтримали ініціативу 2 407 громадян.

В рамках проєкту  на вул. Коперника заплановано відремонтувати ділянку перед головним входом у гімназію, провести її благоустрій та встановити біля будівлі пам’ятник учневі – учнівську парту.

Нагадаємо, 18 грудня 2019 відкрили скульптурну композицію "Пам'ятник вчителю”. Детальніше про це читайте тут: Пам’ятник вчителю нарешті завершили: який він, що означає і в скільки обійшовся місту

Відео дня

До слова, у Тернополі наразі триває реалізація й інших проєктів- переможців «Громадського бюджету- 2020», серед яких:

  • №3 «Шкільний дворик імені святої Ядвіги»;
  • №10 «Спортивно-ігровий дитячий майданчик «Аляска»»;
  • №11«Комплексне трансфер – містечко»;
  • №30 «Вуличні тренажери для занять спортом»;
  • №60 «Зоряна дорога».

№3 «Шкільний дворик імені святої Ядвіги». На території спеціалізованої школи №5 тривають ремонтні роботи, там облаштовують історичне місце «Шкільний дворик імені святої Ядвіги».   Дворик ремонтується в рамках реалізації проєкту-переможця «Громадського бюджету», який у 2019 році отримав рекордну кількість голосів підтримки - 2562.
 

Відповідно до проєкту, на вул. Камінній, 2 передбачається провести капітальний ремонт підпірної стінки, що на розі з вулицею Ю. Опільського, встановити секційну огорожу, комфортні лавочки по периметру дворика, облаштувати клумби для зелених насаджень та замінити покриття території перед школою.
У Тернополі планують встановити пам'ятник учневі, фото №1 на сайті 20minut.ua

У Тернополі планують встановити пам'ятник учневі, фото №2 на сайті 20minut.ua

№11«Комплексне трансфер – містечко». В сквері на вулиці C.Качали, 1 триває облаштування культурно-відпочинкової зони «Комплексне трансфер-містечко», повідомляє пресслужба міської ради.

Реалізовують проєкт в рамках «Громадського бюджету 2020». Тоді серед усіх допущених до конкурсу проєктів він набрав 2463 голоси та посів третє місце.

Роботу над сучасним проєктом розпочали ще в середині травня. Після того, як робітники замінять комунікації, розпочнеться облаштування трансфер-містечка. Особливістю цієї зеленої зони є поділ на п’ять різних локацій: інклюзивно-ресурсну, пленарну, досліджуючу, розважальну зони та кінотеатр просто неба.

У Тернополі планують встановити пам'ятник учневі, фото №3 на сайті 20minut.ua
 

  •  

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (42)
  • Роман
    Надал, ти дибіл?! Нашо тобі ті памятники? Знову вчителів будуть "просити" проголосувати за цей проект???
  • тарас
    памятник дурній голові лисоголового треба встановити
  • Тарас Петрук
    ДАВАЙТЕ ЗРАЗУ ПАМЯТНИК МЕРУ!))) ДУРДОМ!!! Бабла нема а там пухнуть..
  • Liliya Yarosevych
    Ті пам'ятники взагалі для чого? Який сенс в тому?

keyboard_arrow_up