У Тернополі починають прийом пропозицій щодо кандидатів на премію ім. Володимира Лучаковського

У Тернополі починають прийом пропозицій щодо кандидатів на премію ім. Володимира Лучаковського

У цьому році до Дня місцевого самоврядування в Тернополі традиційно присуджуватимуть та вручатимуть Премії імені Володимира Лучаковського. Пропозиції приймають не пізніше 7 листопада цього року.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

Вручення грошової премії у розмірі 10 тисяч гривень відбуватиметься у трьох номінаціях:

  • «Майбутнє створюється сьогодні»;
  • «Культурний спадок нації»;
  • «Інноваційний прорив року».

Премія присуджуватиметься кандидатам, які доклали вагомих зусиль до інноваційного, технологічного, наукового, суспільного, громадського, культурного розвитку та формуванню позитивного іміджу Тернопільської міської територіальної громади.

Пропозиції та клопотання на здобуття Премії подають керівники вищих навчальних закладів міста, медіа, громадських організацій та галузевих спілок, установ, підприємств та організацій тощо в управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради не пізніше 7 листопада цього року.

Урочисте нагородження номінантів премії відбудеться 7 грудня у День місцевого самоврядування.

У міській раді запрошують до активної участі та відзначення тих, хто робить важливий внесок у розвиток громади.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що у Тернополі вручили міську літературну премію імені Михайла Левицького

 

Читайте також :

У Тернополі вручили міську літературну премію імені Михайла Левицького

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up