Партнер рубрики Події

У Тернополі послуги зубопротезування для батьків загиблих захисників, які є ВПО — безоплатні

У Тернополі послуги зубопротезування для батьків загиблих захисників, які є ВПО — безоплатні

Безкоштовно послуги зубопротезування також надаються учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, ветеранам праці, ветеранам ОУН-УПА.

Тернопільська міська рада розширила перелік пільгових категорій, які можуть отримати послуги з безоплатного зубопротезування. До нього додалися батьки загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які є ВПО. Про це йдеться на сайті мерії.

«Відповідне рішення ухвалили 17 січня на засіданні виконавчого комітету. Зміни внесено до рішення виконавчого комітету міської ради від 11.01.2023 №43 «Про затвердження Порядку безоплатного зубопротезування пільгових категорій громадян Тернопільської міської територіальної громади», — зазначається в дописі.

Окрім того, безкоштовно послуги зубопротезування надаються у Тернополі учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, ветеранам праці, ветеранам ОУН-УПА тощо.

Послуга надається у КНП «Тернопільська стоматологічна поліклініка» м.Тернопіль вул. Генерала Шухевича, 10. Для запису звертайтесь за телефоном +38 067 583 2252.

Раніше «20 хвилин» повідомляли, що з 1 лютого частина переселенців втратить виплати від держави.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)

keyboard_arrow_up