Бідна тварина померла в нестерпних муках: у Тернополі розслідують вбивство собаки

Бідна тварина померла в нестерпних муках: у Тернополі розслідують вбивство собаки

За зверненням щодо імовірного вбивства безпритульного уже відкрили кримінальне провадження.

У Тернополі в нестерпних муках через отруєння помер безпритульний собака.

Про це розповіла волонтерка-активістка UAnimals Людмила Чеховська.

Жінка наголосила, що разом з іншими зоозахисниками чекають висновку експертизи, а також всебічного і справедливого розслідування від поліції Тернопільської області для встановлення обставин і винних осіб, а також направлення справи до суду.

Відео дня

«Тернополяни, якщо вам щось відомо щодо особи чи подій 24 вересня, котрі могли призвести до передчасної смерті у нестерпних муках місцевого собаки Шаріка – просимо звертатись у приват або одразу до поліції», — зазначила Людмила Чеховська. 

У суботу, 24 вересня, волонтери звернулись до працівників поліції щодо імовірного вбивства собаки шляхом отруєння невідомою особою на вул. Білогірській, 18. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 299 ККУ, відомості внесені в Єдиний Реєстр Досудових Розслідувань.

На отруєння собаки вказувала смерть тварини у муках із типовими симптомами отруєння і те, що свідки бачили собаку незадовго до випадку абсолютно здоровою і активною.

Зазначимо, що напередодні події у чаті ОСББ Білогірська, 18, публікувались погрози щодо місцевих безпритульних собак від окремих мешканців будинку. Згодом погрози, вже по відношенню до людей, були вже після приїзду поліції. 

«Випадок має ознаки складу злочину, передбаченого ч.1 ст. 299 Кримінального Кодексу України, втім того дня на виклик поліції приїхала лише патрульна поліція, а слідчо-оперативної групи не відправили, спочатку мотивуючи тим, що вони на виклику, що звісно буває, але згодом пояснювали це тим, що невідомо чи це було вбивство. Наступного дня на місце події таки прибула слідчо-оперативна група і важливо зазначити, спрацювали хлопці дуже відповідально і професійно, за що їм окрема подяка, зробили огляд та фотофіксацію місця події, тіла тварини, опитали свідків та інше», — розповіла активістка.

Собаку звали Шарік і він багато років жив на вулиці у центральному районі Тернополя, радісно зустрічав і супроводжував мешканців, грався з дітьми і сумлінно оберігав територію доки не став жертвою жорстокого вбивства.

«Зло має бути покараним, тому що непокаране зло призводить до моральної деградації суспільства і вседозволеності, якій не місце у європейській гуманній Україні!», — каже Людмила Чеховська.

Уляна Черніховська пише: «Звідки вони беруться, з яких дир лізуть ці жортокі, озлоблені людища? Мені в голові не вкладається, як людина (в якої є почуття, відчуття, співчуття) може піти на такий вчинок? Як можна робити боляче чомусь живому? Мені шкода квітку в вазу зірвати, бо думаю що вона жива а я її вб'ю,а тварини так взагалі... Замкнуте коло, нема сил щоб боротися із ними всіма, вони як саранча -лізуть з усіх дир. Повний розпач від безсилля (».

«Наші хлопці в окопах рятують кожне життя. А тут... Нічим не кращі за росіян - такі ж нелюди», — пише Любов Ковальчук.

«То був дуже крутий пес, напевно траванули бо він там гавкав то ж діти ходят як туво таке може бути. Мешканці того гетто дуже часно класичні мрачні українці-селюхи які вміють думати тільки про себе, так що то що таке сталось зовсім не дивно», — каже Олександр Вересюк.

 Читайте також:

Куди подіти котів, які окупували підвали? Мешканці шукають вихід, а влада розводить руками

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (11)
 • Hanna Ucraina

  Він сука їсть його хліб. І так знущатися.. І ти будеш такою смерть вмирати. А може ще гірше. Нелюди є і тут.
 • Надія Бойко

  То не люди.
 • Любовь Полищук

  Ці люди страшніші за раші,бо вони перед тобою, а ці гниди непримітні, прячуть своє нутро .Ну все рівно є закон бумеранга.
 • Ольга Бурыло

  Що то за нелюди .

keyboard_arrow_up