У Тернополі щовівторка показуватимуть мультфільми англійською

У Тернополі щовівторка показуватимуть мультфільми англійською

Кожного вівторка о 18.00 тернопільських школярів запрошують у Палац кіно для перегляду мультфільмів англійською мовою. 

- Виникла ідея проводити такі от навчально-розважальні заходи для дорослих та дітей. Рівень англійської мови - середній та нижче середнього, що дозволить навіть школярам середньої школи все розуміти. Крім того, ми готуємо словнички зі складними словами і роздаємо їх перед показом, - розповідає голова Тернопільської молодіжної міської ради Леся Голик. 

Упродовж двох місяців проекту "Чи ти understand?" маленьким тернополянам запропонують мультфільми "Крижане серце", "Лелеки", "Тачки 3", "Секретне життя домашніх тварин" та інші мультики мовою оригіналу.

Квитки можна придбати у касі Палацу кіно, вартість - 40 грн.

Перший показ відбудеться 24 квітня, це буде мультфільм "Як приборкати дракона".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:30 Редакція «20 хвилин» отримала зарядні станції завдяки Програмі екстреної підтримки та АНРВУ 10:50 Помста після смерті: у Заліщиках затримали чоловіка за наругу над могилою 10:12 Розбив вікно магазину та вкрав техніку: у Кременці затримали чоловіка за підозрою в крадіжці 09:36 Класи ділитимуть на групи: що зміниться в школах з нового навчального року Від читача 15:36 «Брама»: як смартфон у руках кожного українця стає зброєю проти пропаганди та шахрайства 09:00 Білецька громада зустрічає Героя: На щиті повертається Василь Шумський 08:00 Між Кременцем і Почаєвом перекривають дорогу через ремонт моста: схема об'їзду 22:00 В Україні працює система для пошуку зниклих і військовополонених: як скористатися 21:00 Є люкс і навіть дитячі вагони: до яких міст області курсують поїзди з Тернополя і скільки коштують квитки 20:00 Хтось на фронт, хтось у декрет. Чому за три роки винних у сліпоті 22 пацієнтів лікарні так і не покарали 19:37 Хрести, вкриті квітами: унікальний обряд із Монастирка став національною спадщиною 19:00 Смерть однорічного Єремія у лікарні: адвокати обвинувачених медиків хочуть допитати дев’ять свідків 18:10 У Бережанах облаштовують меморіал загиблим Героям 17:22 Як на Тернопільщині за допомогою дронів виявляють паліїв 16:50 Дощі та похолодання принесе на Тернопільщину початок квітня 16:10 Поблизу Тернополя та у Бережанах ремонтують дороги 15:30 У Кременці горіли чотири автомобілі play_circle_filled photo_camera 14:50 В Україні працює перша приватна ППО 14:15 Понад 50 мішків сміття зібрали під час екоакції у парку «Сопільче» photo_camera 13:40 Чому поліція продовжує «ловити на фару» під час тривоги: ми запитали
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up