У Тернополі стартувала акція «Обміняй сміття на квитки»

Тернополян запрошують на вистави і концерти в обмін на... сміття.
Креативний кластер Nа пошті став партнером проєкту ЕСО ТUNER і розпочав у Тернополі екологічну акцію «Обміняй сміття на квитки».
Про це повідомляють на сторінці Креативного кластеру в соцмережі.
Акція спрямована на те, щоб стимулювати утилізацію відходів, підвищити екологічну свідомість, зменшити негативний вплив забруднення на навколишнє середовище та зробити культурні заходи доступнішими.
Щоб отримати квитки за сміття, потрібно зробити три кроки, зазначають організатори:
- Крок 1. Зібрати вторсировину.
- Крок 2. Здати у пункт прийому і там же сканувати QR-код. Пункти прийому зазначені на еко-мапі в додатку Е-Тернопіль, їх там декілька десятків.
- Крок 3. Зазначити у формі реєстрації кількість зданої сировини і свої культурні інтереси (реп, джаз, комедія, драма тощо)
І вже незабаром учасник ініціативи отримає запрошення на культурні події в Тернополі від Креативного кластеру Nа пошті.
Акція діє до листопада 2025 року.
«Ми сподіваємося, що інші заклади культури Тернополя також підтримають нашу ініціативу, долучаться до акції, надаючи квитки на свої події», каже арт-директорка креативного кластеру Nа пошті Ольга Биндас.
Проєкт ЕСО ТUNER ініційований ГО “Інститут міської культури” - переможець другої хвилі грантів LIVE.MX Project від INOVA+
*Висловлені думки та погляди належать виключно автору(ам) і не обов’язково відображають позицію Європейського Союзу, тому Європейський Союз не може нести за них відповідальність.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що у мобільному додатку «е-Тернопіль» доступна Екомапа.
Читайте також:
У мобільному додатку «е-Тернопіль» доступна Екомапа
За зверненням «20 хвилин» встановили причетних до рубки дерев на Чайковського
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Андрій Лазарукцікаво, що будуть робити нові аласники з цим сміттям? можливо побудують сміттєпереробний завод? чи запустять сміртєсортувальну лінію, яка іржавіє з 2008 року?)))
-
Галина КохматЗнайомий рішив здати бутилки-назбирав дома в селі,помив,набрав два пакети і повіз в пункт прийому.там було закрито без ніяких оголошень.прочекав дві години і приїхав додому з бутилками.на другий день знову поїхав,здав,дали чотири гривні-за два пакети скляних бутилок!!!Галина Кохмат reply Галина КохматІрина Чорна Та це капець!сам в шоці!Ірина Чорна reply Галина КохматГалина Кохмат більше на дорогу витратив.
-
Лариса ЦимарнаяА не хочете, для початку, забезпечити всі великі( хоча б) будинки роздільними баками для сміття?Марічка Юрчак reply Лариса Цимарнаяможна чекати, доки це зробить міська Рада, громадська організація, інші люди, а можна ініціювати це самому, на рівні ОСББ чи зборів мешканців будинку) обирайте
-
Ірина ЧорнаУ чому екосенс? Щоб сміття не викидати у сміттєбак біля будинку, а везти через усе місто в пункт збору? Ви серйозно? Вже уявляю тролейбус із пасажирами, з сміттєвими пакетами(((Галя Мельник reply Ірина ЧорнаІрина Чорна сенс в тому, щоб навчитись розділяти, а не все в 1 бак!Ірина Чорна reply Ірина ЧорнаМарічка Юрчак є, десять метрів біля будинку. Заплатити за вивезення сміття і везти його самому далі то для ідіотів.Марічка Юрчак reply Ірина ЧорнаПогляньте на мапі, можливо, пункт збору є поблизу вас - і везти на тролейбусі не доведеться.