У Тернополі триває виставка історій людей, які постраждали від порушення прав під час війни

У Тернополі триває виставка історій людей, які постраждали від порушення прав під час війни

«На зламі» — мандрівна виставка свідчень про порушення прав цивільного населення під час війни на сході України.

4 жовтня виставку відкрили в Тернополі у Музеї національно-визвольної боротьби. Це плакати, що поєднують свідчення очевидців з інфографікою та статичними даними. Як повідомляють в обласній адміністрації, вони показують усі зміни в Україні після 2014 року.

«Трагічні історії, висвітлені тут — це маленька частина того, що дійсно відбувається зараз на сході нашої країни. Неможливо не співпереживати тим людям, котрі стали жертвами війни, котрі знову покинули свої домівки, втікаючи від жахливих наслідків російського вторгнення. Приємно, що виставкою зацікавилось стільки молодих людей. Це свідчить, що за нами дійсно велике майбутнє», — сказав заступник обласної військової адміністрації Віктор Устенко.

Відео дня

До Тернополя виставку привезла Надія Нестеренко — аналітикиня Східноукраїнського центру громадських ініціатив. За її словами, усі учасники проєкту щиро ділилися своїми історіями.

Однак багато хто не зміг наважитися на те, аби розкрити свою особистість на плакатах. На деяких стендах відвідувачі мали можливість почути історії від очевидців за допомогою планшетів та навушників.

Виставка діятиме до 6 листопада в Музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини. Після цього її представлять в інших містах України.

До слова, у Національному музеї літератури України в Києві діє благодійна виставка поета і художника з Тернопільщини Бориса Гуменюка «Квіти Донбасу». Її мета — підтримка ЗСУ.

 Читайте також:

У Києві відкрилась благодійна виставка художника з Тернопільщини Бориса Гуменюка «Квіти Донбасу»

"Україна – вісь земна і небесна": у музеї на Тернопільщині відкрили виставку

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up