Партнер рубрики Події

У Тернополі відбудуться Наукові Пікніки

У Тернополі відбудуться Наукові Пікніки

10-ті ювілейні Наукові Пікніки відбудуться на Театральному майдані Тернополя 28 травня. Триватимуть заходи з 13:00 до 17:00 год.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

— Наукові Пікніки — це місце, де ви можете перевірити теорію на практиці, — зазначають у міській раді. — Саморобні роботи, досліди з хімії та фізики, сотні інтерактивних експериментів для всіх зацікавлених у бажанні підвищувати свій освітній та науковий рівень.

Відео дня

У програмі:

  • 40 міні лабораторій просто неба
  • понад 500 дослідів доступних для кожного
  • науково-технічні виставки

Практики Наукових Пікніків — це молоді науковці, ентузіасти, які діляться своїми знаннями з публікою. В заході беруть участь університети, школи, коледжі, громадські організації та ініціативи, представники бізнесу, що планують вас вразити наукою.

Довідка
Захід організовує Тернопільська міська рада за координації Управління сім'ї, молодіжної політики та захисту дітей спільно з ГО Центр Науки Тернополя та за партнерства з Міністерством молоді та спорту України, Тернопільською обласною військовою адміністрацією та ПрАТ «Тернопільський молокозавод».

Нагадаємо, раніше 20 хвилин повідомляли, що в Наукових Пікніках брали участь понад 200 учасників, були гості з 14 областей України, а також з Польщі та Грузії. 

 

Читайте також:

Наукові Пікніки в Тернополі: буде 200 учасників і безліч дивовижних дослідів

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Соломія Чорній

    Коли вже будуть амфетамін варити😂

keyboard_arrow_up