У Тернополі відбулося відкриття Пластового року (ФОТО)

У Тернополі відбулося відкриття Пластового року (ФОТО)

Пласт – найбільша і найдавніша молодіжна організація, яка в християнському дусі виховує справжніх патріотів. Пластуни завжди активні учасники громадського і суспільного життя.

9 жовтня у спортивному комплексі Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського відбулося урочисте відкриття Пластового року.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Привітав юних пластунів мер Сергій Надал.

Відео дня

«На жаль, цей рік змінив життя усіх українців. Багато хто з пластунів, замість звичного таборування, взявши у руки зброю, поповнили лави Збройних сил України і підрозділи територіальної оборони. Цей рік буде не з легких, але ми обов’язково вистоїмо та переможемо. Сьогодні гасло «СКОБ» лунає по всій передовій, від Сумщини через Донеччину, Луганщину і аж до Причорномор’я, а вже зовсім скоро під українським прапором воно лунатиме у Херсоні та Сімферополі. Вічна пам'ять і вічна слава тим пластунам, котрі загинули захищаючи Україну. Вічна пам'ять і слава всім українським воїнам», — відзначив міський голова.

Пласт виховав не лише Романа Шухевича, Степана Бандера, Любомира Гузара.  Він виховав новітніх українських героїв та волонтерів. Сам Пласт став повноцінною волонтерською організацією, яка допомагає фронту і переселенцям.

Нагадаємо, що у Тернопільській обласній філармонії провели культурно-мистецькі заходи з нагоди святкування Дня захисників і захисниць України, а також до річниці створення «Козацько-десантного, екологічного осередку імені Дмитра (Байди) Вишневецького».

 Читайте також:

У Тернопільській філармонії відбулися заходи до Дня захисників і захисниць України

У Тернополі презентують виставу про Йосифа Сліпого: усіх тернополян та гостей міста запрошують до перегляду

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • David Starr

    Пласт - це круто і те, що дійсно варто фінансувати із бюджету.

keyboard_arrow_up