У Тернополі встановлять 195 обмежувачів швидкості

У Тернополі встановлять 195 обмежувачів швидкості
195 обмежувачів руху транспорту у вигляді напівсфер планують встановити у Тернополі.

Виконати ці роботи запланували до першого червня, повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства міськради Андрій Дроздовський.

- Ці обмежувачі будуть естетичні, їх виливають з бетону, - каже він. – Вони замінять плити, які перекривають в'їзд транспорту на пішохідну зону, і зроблять місто красивішим.

Ці обмежувачі запланували встановити на восьми ділянках центральної частини міста. А саме: районі Майдану Волі - на підходах до пам’ятника Данилу Галицькому і на вході вул. Сагайдачного, в районі Театрального майдану - на підходах із сторони вул.Грушевського, Чорновола і бульвару Шевченка та на бульварі Шевченка.

В даний час вже виготовили проектно- кошторисну документацію і замовили виготовлення першої партії напівсферичних обмежувачів руху, додає пан Дроздовський. Загальна вартість робіт зі встановлення обмежувачів становить 110 тис.грн.

Нагадаємо, "20 хвилин" не раз писала про проблему паркування авто просто на Театральному майдані, куди проїзд заборонений. Пішоходи нарікають, що їм ніде пройти, адже водії ставлять авто на пішохідній зоні і навіть прямісінько на велопарковках. У ДАІ кажуть, що таких порушників штрафують, але вони продовжують ігнорувати правила. Нагадаємо, штраф за порушення правил зупинки-стоянки 255-340 грн. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (4)
  • Anonymous
    Джипам мажорів ці напівсфери не страшні)))
  • Anonymous
    та ви блін ями полатайте а то ще місяць і ті дороги розсипляться до стану минулорічних після зими. надал що то за безвідповідальність чому неможна полатати маленьку ямку а чикати поки вона не стане метровою???
  • Anonymous
    за ремонт зношеної ходової хто буде платити ? Надал ?
  • Anonymous
    Як карати тепер осіб, з яких поліції отримати завжди хабарництво? По-перше, поліція повинен покарати!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:00 Кардинал Микола Бичок отримав відзнаку «Почесний громадянин міста Тернополя» 12:23 Встановили особу чоловіка, якого 4 серпня знайшли мертвим біля автозаправки на Торговиці 12:16 Помер лікар-анестезіолог Володимир Гулий 11:40 Автотроща у Колодному: помер водій Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 11:20 В аварії на Кременеччині постраждав водій Hyundai Getz 11:05 Юний кухар з Тернопільщини стажувався у ресторані Клопотенка 10:30 Шахраї ошукали жителя Тернопільщини під приводом продажу дров 10:10 «На щиті» повертається до рідного дому Герой з Чорткова Роман Склярчук 09:30 Перерахунок пенсій у серпні: хто може отримати більше грошей 09:00 У селі Петриків відкрили Алею слави Героям play_circle_filled 08:00 Без води 12 серпня будуть дві тернопільські вулиці play_circle_filled 21:00 Виплата 5000 гривень на першокласника: як оформити допомогу 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:04 10-12 серпня в Тернопільській області прогнозують суху та теплу погоду 18:00 МОЗ оновило перелік безпечних і заборонених для купання пляжів в Україні 17:05 Земельний податок на Тернопільщині: хто має платити, які є пільги та як розрахувати суму 16:00 16-річна тенісистка з Тернополя Тереза Цибульська виграла другий одиночний титул поспіль 15:10 Кардинал Микола Бичок очолив молебень у Тернополі та освятив авто для ЗСУ photo_camera 14:04 Знову розрили біля «Універсаму»: що роблять цього разу?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up