У Тернополі встановлять нові камери відеоспостереження на чотири мільйони

У Тернополі встановлять нові камери відеоспостереження на чотири мільйони
  • На черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради виділили чотири мільйони гривень на реалізацію проєкту «Безпечний двір». Камери планують встановити на дорогах.
  • Як вважаєте, чи потрібні в Тернополі нові камери? Нижче можете проголосувати в опитуванні.

Про це повідомили у Тернопільській міськраді 

Згідно з рішенням, з бюджету Тернопільської міської територіальної громади передбачено фінансову підтримку на загальну суму понад 4 млн грн, які будуть спрямовані на:

  • придбання камер відеоспостереження у рамках проєкту «Безпечний двір»;
  • для придбання камер відеоспостереження для влаштування на дорогах;
  • оплату послуг зі встановлення камер відеоспостереження у рамках проєкту «Безпечний двір»;
  • для забезпечення доступу до мережі Інтернет, моніторинг та підтримка централізованої системи відеоспостереження громади.

— Реалізація цього проєкту дозволить посилити безпеку у дворах житлових будинків та доріг міста, покращити оперативність реагування на надзвичайні ситуації та створити комфортніші умови для жителів міста, — зазначити у міськраді.

Відео дня

Опитування

Як вважаєте, чи потрібні в Тернополі додаткові камери відеоспостереження?

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що У Тернополі триває обговорення схеми організації дорожнього руху: як залишити свою пропозицію  

Читайте також:

Бруківка замість старого асфальту: на Острозького оновлюють тротуар

На важливих перехрестях у Тернополі працюють камери відеоспостереження — список

У Тернополі понижують переходи — де тривають ремонти

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Liuba Ternopil

    Найбільш потрібні гроші на війну !!!

    Потрібні камери у сквері на бульварі ШЕВЧЕНКА 1.там вечорами спокою немає, а також у дворі будинку Качали 1. Молодь постійно збирається і розпивають спиртні напої.

    А також думвю на Коперника 1 потрібна камера.

    Трошки по іншому би поводились громадяни.
  • Andy Malenko

    Громадянину потрібно чітко знати: де саме стоять камери, куди вони направлені, куди і з чим йому звернутись, якщо потрібний витяг з запису. Причому це може бути елементарна втрата чогось (загубив рукавички, наприклад, приблизно в такому-то місці) : система працює з податків людини, отже людина має право на отримання бажаної інформації.

    Для цього послуговуватиметься публічна мапа камер.
  • Марія Шпак

    Поставте камери по селах тернопільської громади, хоча 3 на село.
  • Viktor

    ТОВ Системний звязок знову бабки отримає

keyboard_arrow_up