У Тернополі вже три євротролейбуса

У Тернополі вже три євротролейбуса
Мер Тернополя проїхав у новому тролейбусі до Центру
      Новий тролейбус, який прямуватиме за маршрутом № 1 або №2, запустили вчора, 5 жовтня, у тролейбусному депо. Тролейбус за традицією освятили священики. Близько 12.00 новий “красень” проїхав свої перші кілометри. Першими пасажирами євротролейбуса став мер Тернополя Роман Заставний, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Микола Марценюк, директор КП “Тернопільміськелектротранс” Андрій Мастюх та журналісти місцевих ЗМІ. Усіх пасажирів до Центру везли безплатно. Ціна тролейбуса – 860 тис. грн, розповів мер Тернополя Роман Заставний. Він зауважив, що це вже другий євротролейбус у Тернополі, який придбали від початку року. А загалом і місті їх вже є три. – Зрозуміло, що цих тролейбусів замало, – каже мер. – Міськрада ставить завдання, щороку купувати хоча б п’ять таких красенів. Сподіваюся, ми справимось. Пан Заставний із паном Марценюком вийшли у Центрі і пішки пішли у мерію. Вчора тролейбус курсував згідно із графіком другого маршруту. – Водій цього тролейбуса проходив спеціальне навчання, – каже Андрій Мастюх. – Адже у нас вже є аналогічна машина, тільки дизайн цієї дещо інший. Новий тролейбус, яки ми зауважили, має зручні крісла, просторий салон, та ручки, за які можуть триматися пасажири, які стоять.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (8)
  • Anonymous
    Оце подія!!! такі люди їхали в тролейбусі. Напевно вже і забули, що це таке. Ще б проїхались старим троліком.
  • Anonymous
    Дійсно а де другий? Ніби такий тільки один їздив містом??!!
    Anonymous reply Anonymous
    Другий, то, певно, мається на увазі той білий -- він якийсь ніби напівєвро
    Anonymous reply Anonymous
    Якщо чесно вразла ціна... гірко... останнім часом навідуюсь в лікарню при пологовому і бачу, щось страшне та некомфортне... Готовий їздити в напівєвропейському тролебусі, а не думати, що 400 тис. могли б надати жінкам можливості почуати себе зручніше до та після пологів, а то колись не буде кому їздити тими тролейбусами...
    Anonymous reply Anonymous
    Білих в Тернополі 2 Тролейбуси потім появився євро тепер шеодин значить їх 2
  • Anonymous
    Третій? А де другий?
    Anonymous reply Anonymous
    Другий вже списали
    Anonymous reply Anonymous
    При тому, що, згідно із документами, він вже місяць як їздить по 5-му маршруту. :)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Якщо з картки вкрали гроші: п’ять кроків, які можуть врятувати ваші кошти 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:36 Під час матчу на Чортківщині між фанатами спалахнув конфлікт play_circle_filled 19:00 Тернополяни вітають з Днем батька — добірка з соцмереж play_circle_filled Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 З ходою, вальсом і вшануванням Героїв: у Шумську відбулося свято випускників photo_camera 17:07 Смертельний конфлікт у родині. Суд покарав чоловіка за вбивство з необережності співмешканки 16:00 Укрзалізниця збільшить кількість дитячих вагонів у складі поїздів 15:00 Випускник школи №18 склав НМТ на максимальний бал з двох предметів 14:11 На Чортківщині пожежа охопила пів гектара території 13:00 Простий рецепт салату зі стрілок часнику 12:00 На Тернопільщині оголосили штормове попередження 11:00 Біля церкви святого Петра в Тернополі — благодійний ярмарок 10:20 «Любов та захист»: у День батька військові показали світлини зі своїми дітьми play_circle_filled photo_camera 09:00 «На щиті» повертаються до рідного дому Герої з Тернопільщини Ярослав Іващук та Вадим Сліворський
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up