У Тернополі змінили правила благоустрою щодо ремонту фасадів

У Тернополі змінили правила благоустрою щодо ремонту фасадів
  • Змінювати зовнішній вигляд фасадів у Тернополі можна лише після погодження управління архітектури.
  • Клаптикового пофарбування фасадів на території Тернополя не допускатимуть.

Під час засідання 7-ї сесії Тернопільської міської ради депутати внесли зміни до Правил благоустрою Тернопільської міської територіальної громади, повідомляє пресслужба Тернопільської міськради.

Таке рішення прийнято з метою впорядкування опорядження фасадів об’єктів архітектури, забезпечення художньої цілісності фасадів архітектурних будівель та недопущення клаптикового пофарбування фасадів на території Тернополя.

Відео дня

Рішенням сесії, зокрема, передбачено, що власники і користувачі об’єктів архітектури зобов’язані утримувати в належному стані фасади будівель і споруд, не допускати фарбування монументів, пам’ятників, скульптурних зображень без погодження з  управлінням містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради.

Проведення  робіт щодо опорядження фасадів (в тому числі балконів, декоративних елементів) будівлі, будинку, споруди  виконується після отримання зареєстрованого в управлінні містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради Повідомлення про опорядження фасадів.

Опорядження фасаду будівлі, будинку, споруди без зареєстрованого в управлінні містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради Повідомлення про опорядження фасадів та без Паспорту опорядження фасаду є порушенням правил благоустрою територій населених пунктів, за яке згідно з статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення  передбачено адміністративну відповідальність.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач71

    На укрправді якраз вийшло інтерв'ю з урбаністом Чаплінським, в якій він назвав Тернопіль досить неприємним містом, бо сильно захаращене. Але тернополяни, як і Надалі і його Ко того не зрозуміють і навіть такими діями Тернополю то вже не допоможе. За дві каденції Надала більшість фасадів навіть в центрі знищена - можна подивитися на вул
    Руську і одразу все стане ясно. А так ще буде ще одна можливість брати хабарі.

keyboard_arrow_up