У "Топільче" ремонтують фонтани. Коли запрацюють та скільки заплатить місто?

У "Топільче" ремонтують фонтани. Коли запрацюють та скільки заплатить місто?

У гідропарку «Топільче» почали ремонтувати фонтани на центральній алеї. Ми дізналися, скільки коштуватиме ремонт та яких змін чекати відвідувачам парку.

Навколо фонтанів вже з’явилось загородження. Там працюють робітники.

Скільки коштує реконструкція

На сайті державних закупівель ми знайшли протокол проведення тендеру. Виграла його компанія ТОВ «Країна будсервіс». На реконструкцію фонтанів у парку передбачено понад 3,6 млн гривень. Це кошти місцевого та державного бюджету. Ми звернулися до міської ради, щоб дізнатися, яка саме частка коштів держбюджету. Наразі очікуємо на відповідь.  

Відео дня

Що повинні зробити?

Цього літа, на жаль, фонтан ще не працюватиме. Реконструкцію закінчать у 2022 році.

Відповідно до графіку проведення робіт, наразі проходять підготовчі роботи. Протягом серпня та вересня там встановлюватимуть нову систему фільтрації та циркуляції води. Цієї осени також повинні виконати електромонтажні роботи та влаштувати нову основу фонтану. Працюватимуть над цим до кінця листопада.

Продовжать роботи вже в 2022 році в березні. Закінчать облаштовувати основу та сам фонтан. Також покладуть нову бруківку та проведуть благоустрій. Це зроблять до кінця літа наступного року.

Ми звернулися до управління ЖКГ міськради, щоб дізнатися, чи очікувати зміненого зовнішнього вигляду фонтанів, чи вони виглядатимуть так само, як і раніше. Наразі очікуємо на відповідь.

А що ви думаєте про ремонт? Чи варто його робити? Пишіть у коментарях!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Nastya Khrebtak

    чомусь цього літа не працює великий фонтан в парку Шевченка (

keyboard_arrow_up