У Церквах Тернополя впродовж Великого посту перебуватиме ікона Матері Божої Зарваницької (ГРАФІК)

У Церквах Тернополя впродовж Великого посту перебуватиме ікона Матері Божої Зарваницької (ГРАФІК)

Митрополит УГКЦ Теодор Мартинюк у ці дні просить посилити молитву за Україну та благословив початок молитовної ініціативи на Великий Піст. З цього приводу в усіх храмах УГКЦ Тернополя почергово перебуватиме ікона Матері Божої Зарваницької, щоб об'єднати вірних у посиленій молитві.

Про це йдеться у зверненні Теодора Мартинюка, архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського. 

— Кожного дня на парафіях Тернопільсько-Зборівської архиєпархії триває молитва за припинення війни та справедливий мир. Однак у ці дні закликаємо ще з більшою ревністю стати перед Богом, аби просити Його про захист, порятунок та благословення на мирне життя. Готуємося до Великого посту, який є часом усвідомлення нашої гріховності, часом покаяння, молитви, водночас дає можливість отримати від Господа прощення, зцілення та відродження. Перед обличчям страждання та великої відповідальності за долю народу ніхто не може бути байдужим чи стояти осторонь. Тому закликаємо всіх до ревної молитви, посту і покаяння, — написав Теодор Мартинюк.

Від понеділка М’ясопусного тижня (17 лютого) аж до закінчення Великого посту у всіх парафіях міста Тернополя триватиме неустанна молитва до Пресвятої Богородиці, прославленої в Зарваницькій чудотворній іконі (ця святиня перебуватиме по два дні у кожній парафіяльній спільноті).

Відео дня

Графік перебування чудотворної ікони Матері Божої Зарваницької в Центральному деканаті Тернополя:

  • 17-18 лютого – Архикатедральний собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (вул. Сагайдачного 14);
  • 19-20 лютого – храм св. Андрія Первозванного (вул. Чернівецька 46);
  • 21-22 лютого – храм св. великомученика Димитрія (вул. Микулинецька бічна 14);
  • 23-24 лютого – храм Успіння Пресвятої Богородиці (вул. Острозького 55);
  • 25-26 лютого – храм свв. Новомучеників українського народу (вул. Шкільна 2А);
  • 27-28 лютого – храм св. пророка Іллі (вул. Бродівська 50 б);
  • 1-2 березня. – храм свв. Володимира і Ольги (вул. Орлика 1А);
  • 3-4 березня – храм Перенесення мощей св. Миколая (вул. Карпенка 46);
  • 5-6 березня – храм святої Софії Премудрості Божої (вул. Кривоноса 2В);
  • 7-8 березня – храм святого священномученика Йосафата (вул. Лучаковського 5Г);
  • 9-10 березня – храм святого Пантелеймона (вул. Бережанська 3А);
  • 11-12 березня – храм святих Бориса і Гліба (вул. Золотогірська);
  • 13-14 березня – храм Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Агрономічна 2, Кутківці);
  • 15-16 березня – храм Переображення Господнього (вул. Мирна 38, Пронятин);
  • 17-18 березня – храм святого Василія Великого (вул. Новий Світ 14).

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що Владика Василь Семенюк відзначив 50-річчя священничих свячень.

Читайте також: 

У Катедрі Блаженніший Святослав інтронізує нового митрополита

Інтронізація владики Теодора Мартинюка у 10 фото

Відбулося погашення марки та представлення відзнаки з нагоди інтронізації архиєпископа Теодора Мартинюка

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • Іванка Гнатюк

    🙏🙏🙏
  • Anna Szcześniak

    Матір Божа є одна!

    Галина Баранова reply Anna Szcześniak

    Anna Szcześniak слухайте, малограмотна , Матір Божа одна, а ікони є тисячі, в Тернополі також є Тернопільська ікона Божої Матері, це ікона, яка зберігалася у міщанина в Тернополі. Ви штунда???

    Anna Szcześniak reply Anna Szcześniak

    Галина Баранова
    То ви собі Біблію почитайте відносно ікон.
    Новий Заповіт

    Галина Баранова reply Anna Szcześniak

    Anna Szcześniak а ікон Божої Матері є багато!!! Ви що не читаєте е, що коментуєте????

keyboard_arrow_up