У Великоберезовицькій громаді прощаються із полеглим у бою Василем Кубою

Жителі Великоберезовицької громади зі сльозами на очах, схиливши голови в скорботі, зустріли домовину з тілом захисника Василя Куби, який вже назавжди повернувся додому.
24 січня у селі Велика Лука Великоберезовицької громади зустріли тіло полеглого у бою Василя Куби.
Про це повідомили у Великоберезовицькій громаді.
— Василю був 31 рік, у нього залишилась 9-місячна донечка. Попереду було ціле і щасливе життя, але війна перекреслила все. Вона забрала у матері – сина, у дружини – чоловіка, у доньки – батька, у сестри – брата, у побратимів – друга, а у нашої громади – захисника, воїна, вірного сина України, — йдеться у повідомленні.
Василь Куба був командиром відділення 1 десантно-штурмового відділення. Загинув під час виконання бойового завдання поблизу села Новомихайлівка Покровського району Донецької області.
Панахида відбудеться 24 січня о 19.00, а чин похорону 25 січня об 11.00.
— Щиро співчуваємо усій родині полеглого воїна. Сили та витримки вам, щоб пережити цю страшну втрату. Вічна пам’ять та слава Герою! — йдеться у тексту співчуття.
Читайте також:
На фронті загинув солдат із Тернопільщини Олександр Горевич
На Донеччині загинув захисник із Кременеччини Іван Гордовський
На Тернопільщині в останню путь провели захисника Валентина Маковея
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Людмила СкакунВічна пам'ять Герою.Співчуття родині
-
Тетяна ЯроваЦарство небесне Герою, Світла пам'ять!
-
ГаннаВічна слава і пам'ять, Царство небесне нашому Захиснику -Герою, щирі співчуття рідним.
-
Лілія РебринаВічна пам'ять і слава Герою України