У Зборові з палаючого будинку врятували двох людей

У Зборові з палаючого будинку врятували двох людей

Пожежа сталась у будинку на вулиці Чорновола у Зборові 11 січня близько 11.50. Пожежники врятували та передали медикам двох травмованих мешканців - 1933 та  1959 років народження.

 

Людей з ознаками гострого отруєння продуктами горіння госпіталізували до Зборівської районної клінічної лікарні.

На момент прибуття рятувальників загальна площа пожежі становила близько 5 кв.м. О 12.33 пожежу локалізували, о 13.25 - ліквідували, повідомляє УДСНСУ у Тернопільській області.

У Зборові з палаючого будинку врятували двох людей, фото №1 на сайті 20minut.ua

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up