В парку "Загребелля" хочуть облаштувати велодоріжки та освітлення

В парку "Загребелля" хочуть облаштувати велодоріжки та освітлення
Перетворити парк, який в народі називають "наркоманським" на місце відпочинку тернополян, хочуть активісти та влада міста. Тож сьогодні зробили перший крок - влаштували толоку.

Прибирати парк прийшли бійці АТО, капелани, громадські активісти, священики, школярі та працівники одного із банків міста. Були тут і представники влади.

Прибирання розпочали о 10.00, за годину встигли назбирати два десятки мішків сміття.

Previous Next

 - В мішках здебільшого пластик, - розповідає референт Бюро УГКЦ з питань екології Тернопільсько-Зборівської єпархії отець Василь Шафран. - Зараз напої здебільшого продають у пластиковій тарі, крім того люди берутьі з собою одноразовий посуд на природу. Воно і зрозуміло: він легший за звичайний, та й мити його потім не треба - хіба викинути. Але залишають це все чомусь там же, де й пригощалися. Тож пластиковий посуд та пакети - це те, що найчастіше можна побачити серед кущів.

Однак є і не надто безпечні "знахідки" - шприци. Адже недаремно "Загребелля" в народі асоціюють із наркоманами. Тож тепер парк хочуть облагородити, щоб там було і цікаво гуляти, і  безпечно. Адже є на його території і джерело, до якого мешканці району "біля "Карпат" ходять по воду.

 - Парк має гарну базу - тут росте багато різних дерев, тут є горбиста місцевість, яку оцінять велосипедисти. Головне - все це довести до пуття: провести освітлення, вкласти доріжки, поставити урни для сміття, - пояснює один із учасників толоки заступник міського голови з питань культури Леонід Бицюра. - Сьогодні робимо перший крок - прибираємо сміття, згодом візьмемося за складніші питання. Головне - щоб за літо парк не засмітили знову. Але все це залежить тільки від тих, хто прийде сюди відпочивати.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 25-26 липня 21:00 На вулиці в Чорткові виявили мертву лисицю 20:00 Усе почалося в дідусевому гаражі: військовий відкрив СТО у Тернополі, де ремонтують авто побратимів (Партнерський проєкт) 19:06 Силове затримання на Чайковського: редакція «20 хвилин» звернулася до Омбудсмена через дії ТЦК Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:55 Біля Центрального ринку швидка допомога забирає людину 18:45 Обов’язки директора філармонії виконуватиме її художній керівник — Андрій Аркуша 18:00 Вкрали двері зі спортмайданчика на Купчинського 17:30 Долар пішов униз: курс НБУ на 27 липня 17:00 Жителька Тернополя заявила про зникнення сестри з Івачева Долішнього 16:17 В аварії на Чортківщині постраждав 77-річний водій 15:48 На Микулинецькій зіткнулися Hyundai та Opel 15:33 На Лесі Українки встановили новий дитячий майданчик 14:37 Росія завдала ракетного удару по Київщині: кількість загиблих і постраждалих зросла (оновлене) 14:05 Ракетний удар знищив 410 тисяч шкільних підручників: діти можуть залишитися без книг до 1 вересня 13:29 «У чому річ — один Господь знає»: Лемішку не обрали директором філармонії 13:00 В Україні продовжили мобілізацію і воєнний стан ще на 90 днів 12:32 Через борг у 243 тисячі гривень прокуратура вимагає повернути громаді понад 91 га водного фонду 12:00 «Все наше життя перетворилося на попіл»: родина з Почаєва втратила майже все у нічній пожежі 11:20 20-річній тернополянці загрожує до восьми років в'язниці за крадіжку парфумів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up