В педуніверситеті "за" ректора Буяка проголосували майже 92% виборців

В педуніверситеті "за" ректора Буяка проголосували майже 92% виборців

Новим ректором Тернопільського педуніверситету таки стане проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва  Богдан Буяк. Його кандидатуру на виборах 8 листопада підтримали майже 92% виборців. Загалом, участь у виборах взяли 614 осіб.

- Вибори – однозначно дійсні, - каже голова оргкомітету з виборів ректора Анатолій Григорук. – "За" кандидатуру Богдана Буяка проголосували 564 виборці, у відсотках це -  91, 856% голосів від кількості тих виборців, що голосували. Загалом, явка була висока.

Проголосували сьогодні, за інформацією пана Григорука,  614 осіб із 649.

- 35 бюлетенів були не використані, люди не з’явились, - продовжує він. - 17 бюлетенів члени комісії визнали недійсними, оскільки неможливо було визначити, яка ж воля виборця. І ще 33 проголосували «проти». 

Читайте також: Як у Тернопільському педуніверситеті обирали ректора (оновлене)

Нагадаємо,  кандидатуру Богдана Буяка після виграшу ще мають затвердити у Міносвіти. На це, відповідно до законодавства, є місяць. Поки ж не буде офіційного призначення, педуніверситетом керуватиме і далі ректор Володимир Кравець, щоправда у статусі виконувача обов’язків.


 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 У Лановецькій міській лікарні створили операційне відділення в укритті photo_camera 22:00 Це не дієта: священник Олексій Філюк розповів, хто звільняється від посту play_circle_filled 21:00 Мій ангел не дрімав... історія бійця та офіцера поліції Михайла Бурого photo_camera 20:01 Бізнес із присмаком дитинства: переселенка з Ірпеня розповіла про відкриття виробництва яблучних чипсів у Збаражі Від читача 15:54 Наживалися на горі: кіберполіція викрила «клани» псевдоворожок, які ошукали родини військових на мільйони 19:02 За обігрів під’їздів без батарей тернополяни отримують «космічні» платіжки. За що нараховують гроші? 18:00 Школяр-художник з Тернополя здобув гран-прі на міжнародному конкурсі 17:20 Власнику покинутого на Новому Світі автомобіля дали дев'ять днів, щоб прибрати його 16:50 Відійшов у вічність лікар медицини невідкладних станів Володимир Шпак 16:27 Понад 7 мільйонів гривень для військових передала Тернопільська міська рада (пресслужба Тернопільської міської ради) 16:07 Судили диякона релігійної спільноти за ухилення від мобілізації. Як він уникнув тюрми? 15:15 Після смерті 55-річної жінки на Кременеччині, поліція розпочала розслідування щодо дій медиків 14:51 Вчитель-чортків'янин показав унікальну колекцію значків на шевченківську тематику 14:27 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 4 березня) 14:15 За дитсадками і школами Тернополя закріпили території обслуговування 13:37 Помідори – 45 грн, кабачки – 12 грн, а кавуни майже 7 грн: де дешевше купити насіння у Тернополі 12:50 Розпочалися виплати «дитячої допомоги»: де можна оформити рахунок 12:20 Школам Тернополя з бюджету виділили 2,5 мільйона гривень: як розприділили кошти 11:50 Тернополянин продав орендований скутер. Тепер відповідатиме за шахрайство 11:10 Судитимуть директорку КП через зловживання із орендою на Київській: збитки — понад 869 тисяч
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up