В Теплокомуненерго запрацював ще один номер телефону для тернополян

В Теплокомуненерго запрацював ще один номер телефону для тернополян

Ще один номер телефону. для кращої якості надання послуг для споживачів запрацював в «Тернопільміськтеплокомуненерго». За ним можна телефонувати у вихідні та позаробочий час.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

Відтепер при виникненні запитань щодо надання послуг із постачання теплової енергії у Тернополі в позаробочий час та у вихідні дні громадяни можуть телефонувати за номером +38(050) 550-12-58. 

За вказаним номером телефону тернополяни можуть з’ясувати, що є причиною відсутності гарячої води у їхньому помешканні.

Відео дня

Зокрема, це може бути проведення аварійно-ремонтних робіт на котельнях чи на зовнішніх мережах теплопостачання та гарячого водопостачання.

У теплокомуненерго нагадують, що підприємство не здійснює обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Ці обов’язки покладено на управителів будинків та керівників ОСББ. Тому при виникненні перебоїв із наданням вказаних послуг передусім варто звертатися саме до баланосоутримувача (керівника ОСББ) або до аварійних служб, із якими управителі уклали угоди. На базі кількох підприємств у Тернополі створено аварійно-диспетчерські бригади, які здійснюють ліквідацію пошкоджень на внутрішньобудинкових мережах центрального опалення, тепло – водо – та електропостачання, які виникають у позаробочий час.

Якщо ж гаряче водопостачання (ГВП) в окремих будинках відсутнє через аварійні ситуації на централізованій мережі або через зупинку котелень, КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» завжди інформує про це споживачів за допомогою сіті – боту «Назар» та у мобільному додатку «Е-Тернопіль».

Також у підприємстві нагадують, що тернополяни у будь-який час мають можливість контролювати стан особових рахунків за допомогою «Осбистого кабінету», який функціонує на сайті теплокомуненерго. У сервісі можна подавати показники, бачити стан розрахунків за послуги, інформацію про споживання, а також проводити оплату за спожиті послуги.

Нагадаємо, раніше 20 хвилин повідомляли, що з 15 травня на ремонт зупинили чотири котельні у Тернополі.

 

Читайте також:

Оприлюднили графік зупинок котелень та паливних підприємств у Тернополі

На ремонт зупинять чотири котельні в Тернополі — кому місяць доведеться гріти воду

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up