У Тернополі таки хочуть побудувати "Вуличну академію" в парку. Знову копають котлован

У Тернополі таки хочуть побудувати "Вуличну академію" в парку. Знову копають котлован


У парку Нацвідродження  відновились роботи з будівництва соціально-спортивного центру “Вулична академія”. Є і нова декларація на початок будівництва. А у громадських активістів  питань від осені не поменшало.

Активісти збираються продовжувати боротьбу навіть через суди. 
Нагадаємо, роботи із будівництва призупинились восени 2017 року після кількох протестів та акцентування громадськості на невідповідності у документах. Зокрема, у тому, що ж саме будують. Адже у документах йшлось  про готель із закладом харчування, а ініціатори будівництва заявляли про  будівництво соціально-спортивного центру. Утім активісти наголошовули на тому, що б не будувалось, йому не місце у парку. 

- Я вважаю, що в громади є три питання, - каже активістка Юлія Мамчак, яка восени 2017 року була обрана головою ініціативної групи, що бореться проти забудови парку. - Зокрема,  чому на комунальній землі, у зеленій зоні будується приватна  будівля? Чи мала право  міська рада видавати інвестугоду, а комунальна структура заключати угоду на землю, віддаючи її в приватні руки? Де інвестор,  пан Поточняк В.В., будучи ФОПом і маючи максимальний оборот три мільйони в рік, взяв 25 мільйонів на такий  проект?. Скільки років він збирав, чи він не їв, не пив? Ми поцікавимося  в прокуратуріі, у поліції,  в податковій, з яких таких доходів.

Також у активістів  виникли знову питання щодо категорії складності  будівництва об'єкту.  Адже, як зазначено у декларації, йдеться про  клас наслідків СС2. А відтак перед будівництвом такого  об'єкту  влада мала б провести громадські слухання.
- Якщо були якісь підставні слухання, то ми будемо оскаржувати їх у суді, - додає пані Мамчак. - А якщо не було, то виникає питання, як вони можуть будувати з таким класом наслідків без з'ясування громадської думки.

До слова, відстоювати парк Національного відродження  активні тернополяни збираються  завтра, 5 квітня. Початок акції “Врятуй парк ”— о 10.00. Долучитись до неї можуть усі тернополяни, яким не байдужа доля парку Нацвідродження. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (5)
  • Микола Унгурян
    щодо "законності" виділення земельної ділянки та "законності" будівництва у парку тут сумнівів немає - все незаконно.

    а ось щодо класів наслідків - так, клас наслідків СС2, але жодних громадських слухань не вимагається.

    Громадські слухання повинні були проходити на етапі розроблення містобудівної документації.
  • Петро Білецький
    Я за то шоб будували але півнушку, паб, або шось типу атракціонів
  • 108229 UPWr
    Tilku narikajyt na togo Nadala:) Win ze takoz lyduna, hot jakys kopijky na hlib hoche zarobutu do kincia swojeji kadenciji,
  • Yulya Mamchak
    Красномовне відео яке говорить саме за себе!

    НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!!!    ВРЯТУЙ ПАРК!!!!

    https://www.facebook.com/100001881020832/videos/1865474973525185/UzpfSTEwMDAwNjY1NTU0Mzg1NzoyMTIwMTA3NDkxNTU0NDE1/?id=100006655543857
    dream dream reply Yulya Mamchak
    Досить піаритись на чужих бідах, таке враження що вам пані Мамчак цікаве затягування ситуації у парку з метою власного самопіару.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 День міста в Тернополі: куди піти та які заходи планують на 14-16 серпня 20:02 Zaza Print: що за лаштунками поліграфічного дому. Ексклюзивно про те, як друкують для всієї України (Партнерський проєкт) play_circle_filled photo_camera 19:01 Подорожчання води у Тернополі: як змінилися суми у платіжках споживачів 18:00 В Україні запустили застосунок «БЕЗ МЕЖ» — єдину платформу сервісів і знижок для ветеранів та їхніх родин Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:00 Нібито «індивідуальний» будинок на Бандери «виріс» уже до чотирьох поверхів 16:07 Сучасні верстати, нові навички та співпраця з бізнесом: як два коледжі Тернопільщини використають понад 15 млн грн субвенції 15:20 «Дипломатична посилка» з мільйоном доларів: чоловік із Тернопільщини віддав шахраям 227 тисяч 14:40 Нові правила шлюбу онлайн: що змінює Дія 14:15 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 12 серпня) 14:02 Безоплатні гуртки та секції в Тернополі: як і коли записатися 13:02 Тернопільщина — серед п'яти областей, які отримали понад 80 тонн енергообладнання з Ісландії 12:20 Підозрілий рюкзак виявили біля будівлі СБУ в Тернополі 11:30 Тернополянка Тетяна Адамян стала суперфіналісткою «Незламного Золотого Мольберта» 11:00 У Тернополі працюють чотири фонтани: чому не вмикають решту 10:30 Реабілітація, яка допомагає повертатися до життя: як працює обласна лікарня в Більче-Золотому 09:37 Четверо дітей загинули на дорогах Тернопільщини від початку року 09:00 Тернопільщина прощається з Героєм Романом Лазечком 08:00 Нові 2000 гривень запустять в обіг з 4 вересня: що треба знати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up