Вагітна тернополянка купила ковбасу зі шматками пакета

Вагітна тернополянка купила ковбасу зі шматками пакета

"Оце таку м'ясну ковбасу я, вагітна, мала сьогодні їсти на вечерю! Називається "Баликова". Куплена в магазині "Продукти" біля Збаразького кільця на Східному. Всередині закручений шматок пакету! Смачного по-тернопільськи", - пише Тетяна Литвиненко.

 

Жінка поділилась світлинами "делікатесу" у спільноті "Від Тарнополя до Тернополя".

Вагітна тернополянка купила ковбасу зі шматками пакета, фото №1 на сайті 20minut.uaВагітна тернополянка купила ковбасу зі шматками пакета, фото №2 на сайті 20minut.uaПовідомлення жваво обговорювали. Одні критикували якість продукту, інші ж радили вагітній користувачці не їсти ковбасні вироби.

Вагітна тернополянка купила ковбасу зі шматками пакета, фото №3 на сайті 20minut.uaВагітна тернополянка купила ковбасу зі шматками пакета, фото №4 на сайті 20minut.ua

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up