Вдома чи в ресторані. Тернополяни розповіли, де святкуватимуть Новий рік

Вдома чи в ресторані. Тернополяни розповіли, де святкуватимуть Новий рік

Журналістка “20 хвилин” запитала тернополян де вони планують зустріти прийдешній Новий рік - 2019.

Наближається Новий рік, більшість тернополян вже визначились де святкуватимуть це свято, хоча є й такі, що вирішують де зустрічати 2019 рік в останній момент.

Приватний підприємець Владислав розповів, що святкуватиме Новий рік у колі друзів.

 

Відео дня

   - Я вже декілька років поспіль святкуватиму Новий рік з друзями, - розповідає хлопець. - У когось в гостях ми прикрашаємо квартиру, готуємо разом святковий стіл та відзначаємо Новий рік. На столі у нас зазвичай немає олів’є, бо ми його і так не з’їли б. Готуємо легкі салати та бутерброди, та запасаємось шампанським. Мені здається святкування в ресторані не такі атмосферні, як вдома.

 

Тернополянка Марія також не підтримує святкування в ресторанах, бо на її думку це не затишний варіант.

   - Зазвичай я святкую з сім’єю вдома, а після дванадцятої години їду відзначати з друзями, - каже Марія. - Хоча декілька років тому святкувала Новий рік в Карпатах і це був один з найкращих днів. На столі зазвичай у нас олів’є, без нього ще жодний Новий рік не проходив. І звісно, без шампанського це свято не проходить.

 

Подруги Ольга та Надія також святкуватимуть Новий рік вдома у колі друзів. Жінки бажають усім тернополянам безмежного щастя та здійснення усіх найзаповітніших мрій.

   

 - Я взагалі не дуже люблю це свято, - каже пані Надія. - А святкую його щороку у колі найближчих друзів. Цьогоріч ми орендували невеликий будинок поблизу Тернополя, де ми й будемо відзначати це свято. Готувати безліч страв не плануємо, просто закупимось фруктами.

 

 

Тернополянин Артем теж не підтримує святкування Нового року в ресторанах. Розповідає, одного року пішов відзначати Новий рік у ресторані, й таке святкування йому зовсім не припало довподоби.

  - Цьогоріч я ще не визначився де святкуватиму Новий рік, - розповідає хлопець. - Та скоріш за все, буду з друзями. Ми завжди збираємось великою компанією у когось з нас вдома. На столі у нас ніколи немає багато страв, ми просто веселимось, а вночі йдемо до ялинки.

Хлопець бажає у Новому році всім тернополянам щастя, добробуту та благополуччя.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Оголосили конкурси на заміщення посади директора у двох дитсадках — №9 та №32 19:03 Як змінювався парк Сопільче у Тернополі: дивіться відео! 18:00 У парках Тернополя відбуватимуться спортивні заходи 17:00 Флорбол, доджбол, регбі-5 та інші — 10 безкоштовних спортивних локацій у парку Сопільче Від читача 17:29 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини 16:00 Просять запровадити щоденну хвилину мовчання через систему оповіщення — створили петицію 15:00 Де безпечно купатися на Тернопільщині та в інших областях: перелік 14:00 Вихідні у кіно: у Тернополі покажуть екшени, анімації, трилери і комедії 13:00 Спека і грози: детальний прогноз погоди на 6-8 липня в Тернополі та області 12:00 Готуємо фаршировані кабачки в духовці, мультиварці та на сковорідці 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 5-6 липня 10:00 Знущання з військових у 211 бригаді: до суду передали справу екскомандира, який замовчував факти 09:03 Тернополян закликають не блокувати доступ до дворів автівками чи обмежувачами руху play_circle_filled 22:00 Як у Тернополі з'явилися перші телефони: дивіться відео! play_circle_filled 21:01 200 балів з української мови та історії: випускниця Христина Дехтяренко – серед найкращих на НМТ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up